Genel Manşet Ünlüler

Lili’den al haberi

Lili Reinhart’a her gün bir kez daha hayran oluyoruz. Başarılı oyuncu “Riverdale”in gidişatı, akıl sağlığı ve Cole ile ilişkisi hakkındaki açıklamalarıyla aklımızdaki tüm soru işaretlerini sildi.

 

“Riverdale” dönüyor

Koronavirüs nedeniyle ara verilen diziler yavaş yavaş setlere geri döndü. Lili Reinhart, “Riverdale”in 5. sezon çekimlerine başladıklarını müjdeledi. Vancouver’daki dizi çekimi için Kanada’ya giden ekip, birlikte karantina da kalmışlar. “Tekrar bir araya geldiğimiz için çok heyecanlıyız. 5 ay boyunca hiçbirini görmedim” diyen Lili, kimsenin Covid19 nedeniyle rahatsızlanmasını istemediklerini ve işi sıkı tutuklarını söyledi. Dizinin yeni bölümleri hakkında ipuçları paylaşmayı da unutmadı. Dizide son olayların üstünden 7 yıl geçeceğini doğruladı. “Artık genç değiliz. Bu konuda gerçekten çok heyecanlıyım. Bir yetişkini oynamanın gerçekten güzel olacağını düşünüyorum. 7 sezon lisede sıkışıp kalmıyoruz” diye bu durumdan memnun olduğunu belirtiyor.

 

TikTok’a geçtiler

Lili de TikTok dünyasına adım atan ünlülerden artık. Ancak bu platformda tek başına değil. “Riverdale” kızları olarak o, Camila Mendes ve Madelaine Petsch ortak kullandıkları bir TikTok hesabı açtı. Hesabın adı da isimlerinin birleşimi olan “Lamila Petschart”. Bu ekipten gelecek TikTokları görmek için anasayfayı sürekli yeniliyoruz. Ayrıca birlikte karantinada kaldıkları sürede “Harry Potter” serisini baştan sona izliyorlarmış. Bu kızlar evde nasıl eğleneceklerini iyi biliyor.

 

Algıları yıkıyor

Lili toplumdaki güzellik algısı ve akıl sağlığıyla ilgili konuşmaktan asla çekinmiyor ve bu alanda sorun yaşayan gençlere örnek olmaya devam ediyor. “Riverdale”in son sezonunda iç çamaşırlarıyla çektiği sahne hakkında Lili, çekim öncesi endişeleri olduğundan sahneyi başta çekmek istememiş. Ancak örnek olmak ve kızlara “mükemmel” vücuda sahip olmamanın sorun olmadığını göstermek için yapması gerektiğine inanmış. “Güzellik algısına sahip mükemmel bir vücudum, küçük belim ve güzel şekilli bacaklarım yok. İç çamaşırlarıyla bir sahne çekmek zorunda kaldım ve bu konuda kendimi gerçekten güvensiz hissettim. Gerçekten yapmak istemedim. Bunu kimseye söylemedim. Bunu yapmak için baskı altında değildim. Yaptım çünkü bu benim işimdi. Bunu yaptığım için kendimi kötü hissettim. Ancak pratik yapmazsam beden pozitifliğine vurgu yapamayacaktım. Bu yüzden örnek olmak için sahneyi çektim” diye o dönemki durumunda bahsediyor.

 

O bir yapımcı

“Chemical Hearts” filminde oynayan başarılı oyuncu, filmin yapımcılığını da üstleniyor. “Yapımcı olmayı seviyorum. Kontrolü seven türden biriyim. Kontrol manyağı değilim ama düşüncemin önemli olduğunu ve duyulduğunu bilmek hoşuma gidiyor. Bunda iyi olduğumu düşünüyorum” şeklinde konuşan Lili, senaryoda, oyuncu seçimlerinde, çekilen sahnelerde, fragman ve afiş tasarımında fikir verip yardımcı olmuş. Sektörü sevdiğini belirten oyuncu, bu yapımcılık işini büyütecek görünüyor.

 

Aşk bitti

Karantina başlanıcından beri erkek arkadaşı Cole Sprouse ile ayrıldığı sürekli konuşulsa da, iki taraftan resmi bir açıklama gelmedi. Ancak ikilinin ayrıldığını Cole, “Lili ve ben ilk olarak bu yılın ocak ayında ayrıldık ve martta da kalıcı olarak ayrılmaya karar verdik. İnanılmaz bir deneyim yaşadım. Her zaman kendimi şanslı hissedeceğim Ona en büyük sevgi ve mutluluktan başka bir şey dilemiyorum” sözleriyle doğruladı. Lili’nin son filmi “Chemical Hearts”ı “Eminim ki yaptığı her şey kadar, bu konuda da inanılmazdır” notuyla paylaşan Cole, Lili ile aralarının iyi olduğunun mesajını veriyor.

Yorum Yapın