Genel

Kankalar kanunu

Charlie Puth ve Shawn Mendes’in dostluklarına gölge düştü. Şimdiki gözde kankalarımız Noah Centineo ve Ross Butler.

Charlie Puth ve Shawn Mendes’in dostluklarına gölge düştü. Şimdiki gözde kankalarımız Noah Centineo ve Ross Butler.

Yazı İrem Naz Güvel

Madde 1: Kankalar birbiriyle sıkı bağ kurmalı

“Sevdiğim Tüm Erkekler”in devam filminin çekimlerine başlandı. Bundan daha güzel olan bir haber de Ross’un filmin kadrosuna katılması. Hem de Noah’ın canlandırdığı Peter Kavinsky karakterinin yakın arkadaşı Trevor Pike’a hayat verecek. Filmdeki arkadaşlık, tanışmalarının ilk dakikalarından itibaren gerçeğe dönmüş. Bu sayede ikili oldukça sıkı fıkı olmuşlar.

Madde 2: Kankalar aynı çılgınlıkları yapmalı

Cadılar Bayramı’nda Ross Wolverine ve Noah da “Güzel ve Çirkin”in kötüsü Gaston oldu. Bu çılgın ikili, o gece bol bol dans edip, şaklabanlıklar yapmış. Ancak onların eğlenmesi için belli bir gün olmasına gerek yok. Birlikte oldukları her yerde eğlenmesini iyi biliyorlar. Hatta sette bile ekibi dans ederek neşelendiriyorlarmış. Çünkü kankalar başkalarının bakışlarına aldırış etmeden eğlenmeyi bilmeli.

Madde 3: Kankalar en iyi fotoğrafı yakalamalı

Fotoğraf çekilirken güvenmen gereken tek kişi kankandır. Çünkü o, senin daha güzel çıkman için elinden geleni yapacağını bilirsin. Ross da bu konuda Noah’ya çok güveniyor. Yakışıklı oyuncu, Ross’un hangi açılardan güzel çıkacağını çok iyi kestiriyor. Noah Centineo ufak bir işaretiyle Ross’u nasıl ortaya çıkarmış baksana. Bunu yapmasaydı kimse Ross’un yansımasını fark etmeyecekti bile.

Madde 4: Kankalar birbirini arkadaşlarıyla tanıştırmalı

Her zaman baş başa olmak da bir yere kadar. Noah ve Ross’a sık sık “Sevdiğim Tüm Erkeklere” set ekibi ve film oyuncularından Lana ile Jordan Fisher da dahil oluyor. Her zaman birlikte vakit geçirmekten keyif alsalar da kalabalık eğlenceyi her zaman 2 katına çıkarır:)

Madde 5: Kankalar üzüldüğünde yanında olmalı

Kankalar, “Kankalar Kanunu”ndaki bu kuralı biraz esnetiyorlar. Fotoğraftan anlaşılacağı gibi ikili bir konuda fikir ayrılığı yaşamışlar. Noah dudağını bükerek memnuniyetsizliğini gösterirken, Ross da arkada muzır muzır gülüyor. Tabii ki de bu tarz ufak atışmaların dostluklarına bir zarar vermeyeceğini iyi biliyorlar.

Madde 6: Kankalar ortak şeyleri sevmeli

Bu çocukların bir sürü ortak noktası var. Spordan hoşlanıyor ve hafif kaçıklar. Lana Condor bile “Aramıza bir holigan daha ekledik. Bize çok uyum sağladın Ross” diyor. Güzel oyuncu önceden Noah’ın şakalarıyla uğraşırken, şimdi onunla aynı beyin hücrelerini paylaşan Ross ile de baş etmek zorunda kalıyor.

Madde 7: Kankalar bir film için asla ağlamamalı

Film için ağlanmaz ama film içinde ağlanır. Malum ikisi de çok başarılı oyuncular. “13 Reasons Why”ın 2. sezonunda Hannah ve Zach’in gizli aşkı nasıl da boğazımızı düğümlenmişti. Biz ağladıysak onların da gözleri en azından doluyordur. Tabii ki oyuncuların bu kuralı ihlal ettikleri olmuştur ancak kankalar bunu birbirlerinden saklıyor olabilirler:)

Yorum Yapın