Genel Manşet Ünlüler

İşler karıştı

Las Encinas’ta yeni dönem başladı! 5. sezonuyla geri dönen “Elite” yine entrika seviyemizi yükseltiyor.

Yazı İrem Naz Güvel

Las Encinas’ta kısıtlama

“Elite”te olaylar hız kesmeden devam ediyor. 5. sezon, yılbaşı partisinde yaşanan trajik olayın bir ay sonrasında başlıyor. İlk başta Las Encinas’ta işler yolundaymış gibi görünüyor ancak bu uzun sürmüyor. Okulda alınan yeni kısıtlamalar öğrencileri ayaklandırırken, yeni gelen öğrenciler de işleri iyice kızıştırıyor.

Ander ve Guzmán’a veda

Birçok kişiye göre “Elite” 3. sezonun ardından eski tadını vermemeye başladı. Bunun da nedeni, ana kadrodaki çoğu oyuncunun diziden ayrılması ve yeni karakterlerle yola devam edilmesi. Yine de, “Elite”ten kopamıyoruz ve her sezonunu merakla bekliyoruz. Favori oyuncularımız Itzan Escamilla, Omar Ayuso, Claudia Salas, Manu Rios, Pol Granch, Carla Díaz ve Martina Cariddi 5. sezonda geri döndü. Ancak Ander’e hayat veren Arón Piper ve Guzmán’ı canlandıran Miguel Bernardeau dizinin 4. sezonun sonunda diziden ayrıldı. Sadece konuk oyuncu olarak “Elite”te yer almaya devam edecekler.

Valentina etkisi

Ander ve Guzmán’ın yerine bu sezon iki oyuncu transfer oldu. Bunlardan biri Valentina Zenere ve diğeri de André Lamoglia. Valentina’nın canlandırdığı Isadora bir sosyal medya fenomeni ve André’nin karakteri Iván ise dünyaca ünlü bir futbol oyuncusunun oğlu. Biz bu iki karakteri çok sevdik. Özellikle de Isadora’yı:)

Eski kankalar bir arada

Dizide Valerio’yu canlandıran Jorge López gibi, Valentina da “Soy Luna” dizisinin gözde oyuncularından. Eğer Jorge “Elite”te oynamaya devam etseydi, ikiliyi bir kez daha aynı dizide izleme şansını yakalayacaktık. Yine de Valentina bir başka eski dostuyla bir kez daha bir araya geliyor. Aynı onun gibi bu sezon diziye dahil olan André ile çok yakın arkadaşlar. Üstelik ikili daha önce “Juacas” dizisinde birlikte çalışmışlardı.

Samuel’e ne olacak?

5.sezon “Samuel’e ne olacak?” sorusuyla noktalandı. Kısaca neler olmuştu bir hatırlayalım. Benjamin, yaşananlardan dolayı Samuel’e öfkelenir ve ona saldırır. Bunun sonucunda Samuel başını yere çarpıp havuza düşer. Aniden eve gelen Patrick, Samuel’i havuzda yüzüstü bulunca hemen onu kurtarır. Patrick yardım çağırmaya çalışırken Benjamin onu engeller ancak Patrick bir şekilde Ari’yi arayıp yardım ister. Ari, Mencia, Rebe ve Omar eve vardıklarında Samuel’i zar zor nefes alırken görürler. Mencia’nın polisi araması sonucunda da Benjamin tutuklanır. Birçok hayran Samuel’ın bu olaydan sağ çıkamayacağını ve diziye veda edeceğini savunuyor. Diğer kısım ise karakterin ölümüne dair net bir şey gösterilmediğinden hala hayatta olabileceğini düşünüyor. Teoriler şimdiden beynimizi yakıyor. Ancak cevaplar için 6. sezonu beklemekten başka şansımız yok.

Yorum Yapın