Genel Manşet Ünlüler

“İlişkilerim lanetli”

Çalışmaları dışında ilişkileriyle de gündeme gelen Selena Gomez, aşk ilişkilerinin şarkılarındaki gibi romantik olmadığını, hatta lanetli olduğunu söylüyor.

Özgüvensiz aşklar

Selena Gomez küçük yaştan itibaren kamera önünde büyüdüğünden, yaşadığı ilişkiler de hep mercek altına alındı. Sürekli peşindeki kameralardan bunalan şarkıcı, aşklarını artık gizli bir şekilde yaşıyor. Başarılı yıldız geçmişi hakkında bazı açıklamalarda bulunarak ilişkilerinin ona çok şey öğrettiğini dile getirdi. Selena geriye dönüp ilişkilerine baktığında mutlu olmayan birçok anısının olduğunu itiraf ediyor: “Sanırım birçok ilişki deneyimim lanetliydi. Bazı şeyleri ifade etmek için çok gençtim. Geçmiş ilişkilerimde özgüvenim düşüktü. Hiçbir zaman eşit hissetmedim.”

Seviyorsan git konuş

Yıllar içinde Selena ilişkiler konusunda deneyim kazandı ve kendisinin ne kadar değerli olduğunu fark etti. Bundan sonra gerçek aşkı aradığını itiraf eden Sel, dağınık ve toksik ilişkiler yaşamak istemediğini söylüyor. Bununla birlikte şarkıcı hoşlandığı kişiye açık bir şekilde duygularını belli etmekten de çekinmiyor. “Her şey açık olmakla başlıyor. Kızlar bazen net bir şekilde konuşmaktan ve yanlış anlaşılmaktan dolayı çekinebiliyorlar. Ama bundan hiçbir sakınca yok” deyip kızlara açılma konusunda destek veriyor.

Kendisiyle mutlu

Selena nasıl bir aşk istediğini biliyor ancak bir sevgili bulma konusunda kendisine baskı yapmıyor. “Şu anki halimi seviyorum. İnsanlar büyüdüğünde kendin hakkında daha özgüven sahibi oluyorsun der. Buna katıyorum. Doğru bir yönde büyüdüğümü hissediyorum” diyen Selena mutlu olmak için biriyle çıkmasına gerek olmadığının farkında.

Selena’nın ilişki geçmişi

İlişki öğütleri aldığımız Selana’nın geçmiş ilişkilerine kısaca bir göz atalım.

2008

Nick Jonas

Selena’nın ilk bilinen ilişkisi. Selena bu birlikteliğinden, “Bebek gibiyiz. Benim için sevimli bir aşktı” diye bahsediyor.

2009

Taylor Lautner

Taylor “Twilight”ı çekerken ikilinin ilişkisi başladı. Kısa süren bu ilişkide ikili sürekli paparazzileri peşinden koşturuyordu.

2011

Justin Bieber

Jelena’yı kim unutabilir ki? Selena’nın en bilinen ilişkisi 2011’de başladı. İlk olarak 2012’de ayrıldılar. Sonra 2013’te tekrar bir araya geldiler ve tekrar ayrıldılar. Tamamen ayrılmadan önce birkaç kez daha ilişkilerine bir şans verdiler.

2015

Zedd

İkili “I Want You to Know” kayıtları sırasında tanıştı. Selena, Zedd’e saygı duyduğunu ve o zamanlar ondan gerekten hoşlandığını itiraf ediyor.

2015

Niall Horan

Selena ve Niall resmi olarak bu ilişkiyi doğrulamadı ancak 2015’in sonlarında bir partide ikili öpüşürken görüldüler. 2019 da tekrar bir araya geldikleri konuşulsa da, Niall bunu reddetti.

2016

Charlie Puth

“We Dont Talk Anymore” çalışmaları sırasında ikili arasında bir şeyler olduğu yaşandığı biliniyor. 2018 yılında Charlie kısa süreli ama etkili bir ilişkileri olduğunu kabul etti.

2017

The Weeknd

2017 yılının favori çiftiydiler. Ayrılıkları konuşulsa da, araları bozuk bir şekilde ilişkilerini noktalamadılar. Arada bu çifti özlediğimizi itiraf edelim.

 

Yorum Yapın