Genel Manşet Ünlüler

Harry’nin evi

Yeni albümü “Harry’s House”un şerefine, Harry Styles’ın evine doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. Bir gününü şarkıcının evinde geçirseydin neler yapardın? Biz senin için bunu düşündük ve Harry’nin evi nasıl olurdu hayal ettik.

 Giriş

Harry’nin dış kapısı kesinlikle pembe renkte olurdu. Üstelik kapıdan içeri girince pembe renkli bir halı da girişte serili olurdu. “Rock & roll’un asıl rengi pembedir” diyen şarkıcı, pembeyi olabildiğince kullanmaya çalışıyor. Ayrıca Harry, ilk albümünün adını neredeyse “Pink” yani pembe yapacaktı. Anlayacağın pembe onun vazgeçilmez rengi.

Oda kokusu

Evden içeri girdin ve burnuna tatlı bir koku gelmeye başladı. Harry oda kokularından çok, mumlarla evinin havasını değiştirmeyi tercih ediyor. En sevdiği koku çilek olduğundan, evinin belli köşelerine çilek aromalı mum yerleştiriyor. Böylece etraf buram buram çilek kokuyor!

Kitaplığı

Şarkıcı boş vakitlerinde elinden kitabı hiç düşürmüyor. Bu yüzden kitaplığında klasiklerden, bestseller’lara kadar geniş bir kitap arşivi var. Üstelik beste yaparken çoğu zaman kitaplar ona yol gösteriyor. Harry’nin, popüler şarkısı “Watermelon Sugar”ı yazarken, Richard Brautigan’ın “In Watermelon Sugar” romanından ilham aldığını biliyor muydun?

Kitaplığında bulunan kitaplar:

“Mevlana’dan Seçilmiş Şiirler”

“İmkansızın Şarkısı” – Haruki Murakami

“Siddhartha” – Hermann Hesse

Koleksiyonu

Harry’nin büyük bir müzik koleksiyonuna sahip olması şaşırtıcı değil! Plak koleksiyonu yapan şarkıcı bu tutkusunu, “Nostaljik bir havası olduğundan plaklarla özel bir bağım var. Özellikle plaklar üstündeki çizikler retro bir his yaratıyor” şeklinde açıklıyor.

Favorilerinden birkaçı:

Elvis – “The Complete Sun Sessions”

‎The Beach Boys – “Pet Sounds”

David Bowie – “Hunky Dory”

Oturma odası

Harry’nin evinde dolaşırken sıra oturma odasına geldi. Kapıyı açtın ve karşında Harry, annesi Anne ve kız kardeşi Gemma’yı gördün. Üçü birlikte Scrabble oynuyorlar ve seni de onlara katılman için yanlarına çağırıyorlar. Harika!

Dolabı

Retro kıyafetleri seven Harry, hem sahnede hem de günlük hayatında bolca eski parçalardan yararlanıyor. Bu yüzden “Giysiler eğlenmek, denemek ve oynamak için varlar” diyen şarkıcının dolabında retro aksesuar ve kıyafetlere rastlamak mümkün.

Garajı

Sıra geldi garajı dolaşmaya. Tarzında ve müzik zevkinde olduğu gibi Harry, araba seçimini de eski modellerden yana kullanıyor. Baştan aşağı retro kokan şarkıcının geniş bir araba koleksiyonu bulunuyor.

Yorum Yapın