Euphoria

742 views Yorum yap

Çarpıcı hikayesi, Zendaya’nın muhteşem performansı ve stilleriyle geçen yılın en çok konuşulan dizisi “Euphoria”nın 2. sezonuna dair ipuçları paylaşıldı.

 

Ne anlatıyor?

“Euphoria” merkezine gençleri ve onların büyüme sorunlarını ele alsa da bir gençlik dizisinden çok öte. Bazı sahneleri çok eleştirildi ancak gönlümüzde hemen taht kurdu. Diziyi izlemediysen kısaca tanıtalım, bir grup liseli gencin gençlik sorunları, kendilerini bulma ve sorunlarıyla başa çıkmalarını anlatılıyor. Başrollerinde de Zendaya, Jacob Elordi, Hunter Schafer ve Storm Reid yer alıyor. Zendaya’nın bu dizideki performansıyla Golden Globe’a aday olmamasına hala çok sinirliyiz.

2.sezon ne zaman gelecek?

Dizinin bu yıl geri dönmesi gerekiyordu ancak pandemi nedeniyle yeni sezonun tarihi hala belirsizliğini koruyor. Geçtiğimiz mart ayında 2. sezon çekimlerine başlanmış ve oyuncuların setten fotoğrafları medyaya düşse de şu an çekimler durdu. Umarız en kısa zamanda kaldıkları yerden devam ederler ve yeni bölümleri izleriz.

 

Oyuncular dönüyor mu?

Eveet! En çok merak edilen sorulardan biri de bu. Zendaya başta olmak üzere tüm ekip dönüyor. Dizinin anlatıcısı olan Zendaya’nın en başta dönmesi gerekiyor değil mi? Başarılı yıldız sete geri dönmenin, eve geri dönmekle eş değer olduğunu belirtiyor. Ayrıca dizi, bağımlılığın insan hayatını ne kadar etkilediğini göstermesiyle de onun için önemli bir yerde olduğunu da ekliyor.

 

Yeni oyuncular geliyor mu?

Şimdiye kadar kadroya Kelvin Harrison Jr’ın katıldığı açıklandı. Henüz karakteri hakkında bir bilgimiz yok ancak Kelvin karakterinin daha önce bildiği hiçbir karaktere benzemediğini söylüyor ve ekliyor, “Böyle bir karakterin daha önce yazılmadığını iddia edebilirim. Çok ilginç.” Bu açıklamanın ardından Kelvin’in canlandıracağı karakterden çekinmeli miyiz, yoksa sevmeli miyiz kafamız karıştı. Ayrıca dizinin de bir hayranı olan oyuncu, “Euphoria” dünyasının eşsiz olduğunu ve bu dünyanın bir parçası olmaktan heyecanlı olduğunu söylüyor.

 

Yeni sezonda neler olacak?

Bu yıl ne tür bir olay örgüsüyle karşılaşacağımızı net bilmiyoruz ancak 2. sezonda kötü tercihler ve bunların sonuçlarını izleyeceğiz gibi görünüyor. Ancak sezonun en büyük düğümü Cassie olacakmış. Ona hayat veren Sydney Sweeney, “Benim bile beklemediğim bir şey. Beynim yandı” diye karakterinin geleceği hakkında bizleri meraklandırdı.

 

Yeni karakterler kim?

Yeni sezondaki karakterlerin adları da büyük bir sır. Geçtiğimiz aylarda 2. sezon karakter seçmelerinde yapımcılar, yeni karakterlerin özelliklerini ve adlarını paylaştı. Tabii bu isimler sezonda değişiklik gösterebilir ama yeni yüzler için ipuçları veriyor.

Darian: Bir yabancı. Hassas. Muzır. Bağımlılıkla mücadele ediyor. Okuldaki ilginç çocuklardan biri.

Ray: Çekici ve temiz kalpli. Hayat istediği şekilde gitmiyor iç karartıcı biri değil. Kavgacı olsa da bir savaşçı.

Ami: Madde bağımlısı. Erkek arkadaşından nefret ediyor. Kötü bir durumu daha da kötüleştirebilen biri.

Serena: Küstah ve sert. Gerçek bir karakter.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir