Genel

Dua Lipa’dan Özel Koleksiyon: Flutur

Dünyaca ünlü pop yıldızı Dua Lipa, PUMA ile hazırladığı ve sınırlı sayıda üretilen yeni kapsül koleksiyonu “Flutur” ile hayranlarını heyecanlandırmaya devam ediyor.

Cesur markalaması, retro kesimleri ve kelebek ikonografisiyle 90’ların sokak giyiminden ilham alan “Flutur” koleksiyonunun adeta ön gösterimi özelliği taşıyan kapsül koleksiyon, dört parçadan oluşuyor. Sevenlerinin heyecanla beklediği koleksiyonun parçaları Sneaks Up İstinyePark İzmir mağazasında ve Sneaksup.com’da satışta! 

Koleksiyonu tanıttı

Dua, PUMA x DUA LIPA “Flutur” koleksiyonunda PUMA klasiklerine kendi yorumunu katıyor. Dua’nın adının ve PUMA logosunun renk değiştiren bir kelebeğe dönüştüğü yeni bir logoya sahip koleksiyonda siyah-beyaz kısa tişörtler ve siyah oversize kapüşonlular gibi kullanımı kolay ürünler öne çıkıyor. Tekstil ürünlerinin yanı sıra Dua’nın en sevdiği ayakkabılardan Mayze ise Mayze Flutur olarak koleksiyonda yerini alıyor. Ayakkabı kalın bir orta tabana, uç kısımda zikzak dikişlere ve iki bağcık seçeneğine ek olarak hem dil hem de iç tabanda Dua Lipa’nın imza logosuna ile tasarlandı.Kelebeklerin hayatında dönüşüm, umut ve metamorfoz gibi pek çok şeyi temsil ettiğini belirten Lipa; “ Geride bıraktığımız yıl boyunca kelebek benim için özellikle sembolik ve anlamlı hale geldi. Kapsülün adı olan ‘Flutur’, Arnavutça’da kelebek anlamına geliyor. Puma ile bu yeni başlangıcı kutlarken aynı zamanda mirasıma saygı göstermek için bu ismi ve logoyu seçtim” dedi.

Yorum Yapın