Dove ve Thomas

7873 views Yorum yap

Dove Cameron ve Thomas Doherty aşklarını doludizgin yaşayıp gözlerimizden kalp çıkartıyorlar. Bu ikiliyi kıskanmamak mümkün değil:)

Yazı İrem Naz Güvel

“Descendants” büyüsü

“Descendants 2” filminin seti, Dove ve Thomas’ın tanışmasına ve aşık olmalarına ev sahipliği yaptı. Thomas, güzel oyuncuyla karşılaştıkları anda ondan çok etkilenmiş. Provaların ilk gününde Dove’un yanına gitmiş ve kendini tanıtarak ona sarılmış. Onun karnında kelebekler uçuşurken,Dove için durum biraz farklıymış.Oyuncu işe odaklandığından, Thomas’a karşı ne zaman bir şeyler hissettiğine emin olamamış.Set ekibi, ikisi arasındaki elektriği onlardan önce keşfetmişler. Hatta filmin yönetmeni Kenny Ortega, oyuncuya Thomas ile birlikte olmayı hiç düşünüp düşünmediğini sormuş. Filmde, Harry’nin kancayla Mal’ın saçlarını oynadığı sahne, kimyalarının büyüklüğü sebebiyle neredeyse eklenmeyecekmiş. Bu yüzden karakterlerin geçmişte birlikte olduğuna dair bir hikaye yaratılmış ancak filmi etkilemesin diye bu bilgiye yer verilmemiş.

Kalpler havada uçuyor

Gelelim bu aşkın imrendiren detaylarına. Öncelikle, ne kadar aşık olduklarını insanlara göstermekten hiç çekinmiyorlar. Bir süre ilişkilerini uzak mesafeden yürütseler de şu an birlikte yaşayan çift, her anlarını birlikte geçiriyorlar. 7/24 birlikte olmanın onları sıkmadığını, aksine çok eğlendiklerini ısrarla dile getiriyorlar. Dove “Erkek arkadaşım odaya girdi ve ‘Seninle gurur duyuyorum. Olduğun kişiyle ve yaptığın her şeyinle gurur duyuyorum’ dedi” şeklindeki paylaşımıyla aşka inancımızı arttırıyor. Oyuncu, erkek arkadaşının fotoğraflarına bakıp onun hakkında günlük tutuyor ve bir araya gelince hala yüzü kızarıyormuş. Thomas da ona tatlılıklar yaparak karşılık veriyormuş. Dove, sosyal medyadan gelen “Thomas ile evlen” yorumuna, “Evleneceğim” cevabını verdi. Bu kadar sevimliliğe kalbimizin dayanacağını sanmıyoruz:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir