Genel Manşet Ünlüler

Directioner olmak ayrıcalıktır

Sadece biz değil, tüm dünya onlara hayran. One Direction’ın hayranlığı ünlülere de sıçramış durumda. İşte o ünlü Directioner’lar!

Maude Apatow

“Euphoria” yıldızı Maude, katıldığı bir talk show’da One Direction’a olan sevgisini dile getirdi. Maude, grup için çoğu kez ağladığını itiraf ediyor. Üstelik gruba olan sevgisini kayıt aldığı videoları da, hala saklıyormuş.

Halsey

Halsey şimdiye kadarki en büyük 1D hayranlarından biri. Geçtiğimiz yıllarda üyelere olan sevgisini dile getirdiği bir video ortaya çıktı: “Canlı performanslarının videolarını gördüğümde ağladım. Hayatımın en kötü anıydı çünkü. Onlar bana iyi geldi. Şimdi bu sonsuz hayran kitlesine dahil oldum. One Direction’ı seviyorum, bu bir sır değil. Bunu itiraf etmekten de utanmıyorum. Onları çok sevdiğimi herkese söyleyeceğim. Onları insan olarak seviyorum, müziklerini seviyorum, kişiliklerini seviyorum, komik olduklarını düşünüyorum.”

Florence Pugh

Yakında izleme şansı yakalayacağımız “Don’t Worry Darling” filminde Harry Styles ile birlikte oynayan Florence da, büyük bir 1D hayranı. Üstelik oyuncu, grubun büyük boy kartonlarının yanında sürekli fotoğraf çektirirmiş. Keşke Florence kadar şansımız olsa, hayranı olduğu sanatçıyla aynı filmde rol alıyor.

Lauren Jauregui

Fifth Harmony üyesi Lauren, grupla ilk tanıştığı zamanı anlattı: “Hepsiyle tanışmıştık. Zayn bize hayranlarımızla nasıl iletişim kuracağımız konusunda bazı tavsiyeler verdi ama hipnotize olduğum için gerçekten dikkatimi veremedim. Onunla konuştuğuma inanamadım!” Seni çok iyi anlıyoruz Lauren.

Ed Sheeran

Ed ve üyeler arasında özel bir bağ olduğu bir sır değil. Ed ve 1D, yıllar içinde birçok iş birliğinde bir araya geldi. Ayrıca Harry ile ortak bir dövmesi bile var. Bir sonraki çalışmalarını heyecanla bekliyoruz.

Emma Roberts

Emma, “Kelimenin tam anlamıyla, küçük kız kardeşim ve ben bütün gün One Direction hakkında konuşurduk. Telefonumu biri görecek diye çok korkardım. Sürekli mesajlarımı siliyordum. Sanki kötü bir şeyden bahsediyoruz! Tek konuştuğumuz şey Harry Styles’dı” diye 1D hayranlığından bahsediyor.

 

Yorum Yapın