Deniz kızlarının şarkısı

3991 views Yorum yap

Little Mix pandemi dinlemiyor ve yeni albümünün çalışmalarını sürdürüyor. Kızlar yeni şarkıları “Holiday” ile bizleri ufak bir tatile çıkarıyor.

 

Tatil kaçamağı

Tatilden yeni çıktık ama tatil havası hala sürüyor. Little Mix gelecek 6. stüdyo albümlerinden ikinci parça “Holiday”i yayınladı. “Sadece gece boyunca dans ediyoruz. Oğlum, tatil gibi hissettiriyorsun” sözlerine sahip şarkı, hoşlandıkları kişinin onlara tatil hissini yaşattığını ima ediyor. Bunu bir yaz aşkı olarak da tanımlayabiliriz. Jesy, şarkının altyapı olarak zamana uygun olduğunu ve sözlerde anlatılan hisleri dinlediğimiz anda yaşayacağımızı söylüyor. Gözünü kapatıp kulaklıktan şarkıyı dinlediğinde, yazın dinlendiren sıcağını teninde hissedeceksin.

 

Yeşil ekran gücü

Kızlar “Holiday” klibinin bugüne kadar çektikleri en iyi klipleri olduğunu ve çok sevdiklerini söylüyor. Klibe baktığımızda kızların stilleri baş döndürücü güzellikte. Özellikle o başlarına taktıkları parıltılar göz kamaştırıyor. Grubun her seferinden bu kadar tarz görünebilmesi de ayrı bir başarı. Klipte kızlar deniz kızları ve tanrıçalar olarak gösteriliyor. Perrie, klibin normal şartlarda Brazilya’da çekilmesinin planlandığını ama pandemi nedeniyle bu hayallerini gerçekleştiremediklerini söyledi. Bu sebeple klip dış çekim olarak değil, yeşil ekran önünde tamamlanmak zorunda kaldı. Ancak ortaya harika bir iş çıktı. Perrie, salgın şartları altında klip çekmenin çok tuhaf bir deneyim olduğunu söyleyerek, yaşadıklarını anlattı; “Herkesin formları doldurması ve maske takması gerekiyordu. Sette sadece belirli sayıda insan vardı. Ateşimizi ölçmek ve birbirimizden uzak durmak zorundaydık.”

 

Albüm hazırlıkları bitti

2020 yılını kötü hatırlamak istemeyen kızlar, çalışamaya ara vermeden, 6. albümleri hazırlıklarını yavaş yavaş tamamlıyor. Perrie, yeni albümün çok heyecan verici olduğunu ve çok harika bir işin ortaya çıktığını söyleyerek bizi de heyecanlandırıyor. Albümden şimdiye kadar “Break Up Song” ve son olarak “Holiday” parçaları yayınlandı. Yakın zamanda grubun yeni albümün adının da duyurulması bekleniyor. Ayrıca bu albümde birçok düet çalışmasının olacağı da kesinleşti. İsimler henüz açıklanmasa da büyük işler çıkacağına şüphemiz yok.

 

Show başlasın

Geçtiğimiz yılın sonunda grubun yeni bir televizyon programına başlayacağı açıklanmış ve pandemi nedeniyle bu projenin tarihi ertelenmişti. Şimdi ise programın 2020’nin sonlarında izleyiciyle buluşacağı konuşuluyor. “Little Mix: The Search” adlı müzik yarışmasında kızlar jüri üyesi olacak ve kazanan kişi grubun gelecek turnesinde onlara eşlik edecek. Keşke biz de şansı elde edebilseydik.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir