Diğer Genel

Denemeye başla

Son zamanlarda öne çıkan ürünleri merak ettin mi? Hepsinin senin için hazırladık!

Dinle

Spotify, “Harry Potter ve Felsefe Taşı”nın vizyona girmesinin 20’nci yılında, Harry Potter’in audio dünyasında da hiç bitmeyen sihrini kutluyor.Harry Potter ve Felsefe Taşı’nın 20’nci yılını kutlamak için Spotify, kullanıcılar tarafından oluşturulan çalma listelerinden yola çıkarak, her Hogwarts evi ile ilgili en popüler şarkı ve podcast’leri içeren dinleme verilerini duyurdu. Örneğin, şarkıcı Billie Eilish ve rock grubu The Neighborhood, Slytherin ve Ravenclaw evleriyle hit olurken, Harry Styles ise Gryffindor ve Hufflepuff ile daha popüler.

Tat

Perfetti Van Melle’nin şeker kategorisindeki güçlü markası Mentos, Stick çeşitlerine yepyeni bir lezzet daha ekledi. Tüm dünyada konuşulan popüler ikili Mentos ve Kola, tek pakette buluştu! Ağız sulandıran bu birliktelik, her bir drajede lezzet patlaması yaşatacak. Yaklaşık 30 yıldır çiğnenebilir draje segmentinde lider marka olan Mentos, 7’den 70’e herkesi heyecanlandıracak yeni ürününü tüketicilerin beğenisine sundu. Beş farklı çeşide sahip stick ürün portföyünün en yenisi olan Mentos Stick Kola, “lezzet patlaması” tabirine yeni bir boyut getiriyor.

Dene

NYX Professional Makeup, Netflix’in hit dizisi La Casa de Papel’den (Money Heist) ilham alan sınırlı sayıda üretilmiş makyaj koleksiyonunu lanse etti. NYX , dizinin ikonik karakterlerinden ve sahnelerinden ilham alan bir koleksiyon oluşturdu. Koleksiyonda; para yeşilleri, tulum kırmızıları ve altın renkleri dahil olmak üzere 30’dan fazla renkten oluşan Dali Maskesi far paleti, Profesörün gözlüklerinden ilham alınarak özel olarak tasarlanan far paleti, Tokio ve Nairobi karakterlerinden ilham alınarak üretilmiş rujlar, koleksiyona özel tasarlanmış Epic Ink Liner, altın külçe formundaki Gold Bar aydınlatıcı, altın renginde bir makyaj fırçası ve Dali maskesi şeklinde bir ayna bulunuyor.

 

Yorum Yapın