Genel

Demi Lovato ve Aitch & Ed Sheeran’dan Yeni Çıkışlar

Demi Lovato ve Aitch & Ed Sheeran yeni parçalarını hayranlarıyla paylaştı.

Demi Lovato: Holy Fvck

Grammy ödüllü süperstar Demi Lovato 8. stüdyo albümü “Holy Fvck”ı yayımladı. 16 parça içeren albüm, sanatçının bir önceki çıkışı “Skin of my Teeth” i de içinde bulunduruyor, ve Demi’nin rock ve pop-punk köklerini bir kez daha ortaya çıkarıyor. Single’ın yapımını Warren Felder üstleniyor, ve albümün tanıtımı Jimmy Fallon’ın meşhur The Tonight Show’ unda gerçekleşiyor.

Sosyal medyada 215 milyondan fazla takipçisi olan ve eşsiz vokalleriyle bir dünya starı haline gelen ünlü şarkıcı, yeni albümü hakkında: ”Albümün yapım aşamasında benimle çalışan herkese ve hayranlarıma teşekkür ediyorum. Bu albüm sayesinde müziğimden daha önce hiç emin olmadığım kadar eminim, bu albümü size adıyorum”.

Aitch & Ed Sheeran: My G

Platinum ödüllü İngiliz rapçi Aitch, ünlü şarkıcı Ed Sheeran işbirliğinde hayat dolu parçası “My G”yi bir video klibi eşliğinde hayranlarıyla paylaşıyor. Şarkının videosu, Kelvin Jones yönetmenliğinde çekiliyor ve genç rapçinin küçüklük fotoğraflarını içeriyor. Şarkı, sanatçının yeni albümü“Close to Home”dan bir parça olmakla beraber sanatçının Down’s Sendromlu kızkardeşi için sevgi dolu bir beste olma niteliğini de taşıyor, ayrıca sanatçının olgun ve hızla gelişen beste yeteneğini de ortaya koyuyor. Albümü hakkında Aitch: “Dünyanın öbür ucunda olsam bile, hala eve yakın hissediyorum” yorumunu yapıyor.

Ed Sheeran ile birlikte çıkarttığı samimi parçası “My G” ile ünlü rapçi global süperstarlık yoluna ilerlemeye devam ediyor, ve geldiği yeri hep sanatında taşımaya devam edeceğini belirtiyor.

Yorum Yapın