Çıtır rapçi

1840 views Yorum yap

Nicki Minaj ve Iggy Azalea’dan sonra nur topu gibi bir kadın rapçimiz daha oldu. Cardi B, hızla yükselen başarısı ve özel hayatıyla gündem olmayı başarıyor.

İlk günden 1 numara

Gerçek adı Belcalis Almanzar olan Cardi B, son dönemde çıkan en başarılı kadın rapçi oldu. Çıkardığı ilk single “Bodak Yellow” ile Billboard listelerine 1 numaradan giriş yaptı. Böylece Lauryn Hill’den sonra bunu başaran 2. kadın rapçi unvanını aldı. Taze rapçinin daha ilk single ile 1 numaraya yerleşmesi her gün karşılaştığımız bir durum değil. Şarkıda güçlü bir şekilde hissedilen Cardi B’nin agresif yapısı, geçmişte yaşadığı karanlık günlere baş kaldırıyor. İki tane mixtape ve farklı sanatçılarla yaptığı ortak çalışmalarının ardından güzel rapçi, sonunda ilk albümü “Invasion of Privacy”i çıkardı.Albümde Migosve Kehlani gibi birçok ünlü isimle yaptığı parçalar yer alıyor. Albümde kendisini biraz törpüleyen Cardi B, daha enerjik ve içaçıcı şarkılara imza atıyor. Bad Bunny ve J Balvin ortaklı “I like It”de latin ezgileri hissedilirken,aldatan erkek arkadaşa yazılan “Be Careful”dada sözcüklerle oynuyor. Piyasaya adım attığı ilk yıl En iyi Rap Performansı ve En İyi Rap Şarkısı kategorilerinde Grammy’e aday oldu. Time dergisinin “2018 En Etkileyici 100 İsim” listesinde, Cardi Bde yer alıyor. Onu daha da çok duyacağımıza hiç şüphe yok.

Sürpriz nikah

Cardi B özel hayatıyla da medyanın ilgi odağı. Hip hop grubu Migos üyelerinden Offset ile ilişki yaşayan rapçi, sonunda aradığı mutluluğa kavuştu. Hatta çift,ilk bebeklerini kucaklarına aldı. Biz onları nişanlı zannederken, Cardi B ve Offset’in geçen yıl Eylül ayında gizlice evlendikleri ortaya çıktı. Rapçi, bu kararın aniden geliştiğini ve gelinlik giymeden, yüzüğü olmadan hatta makyaj bile yapmadan evlenmiş. Sadece ikisi ve Cardi B’nin kuzeni nikahta varmış. “Delicesine aşıktık ve bu yüzden birbirimizi kaybetmek istemedik. Bir sabah uyandığımızda evlenmeye karar verdik” diye bu ani kararı nasıl aldıklarını anlatıyor.

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir