Genel Manşet Ünlüler

Çifte ders

Sevilen çiftler, aşkın hala var olduğuna dair sana ders verecek.

Sevilen çiftler, aşkın hala var olduğuna dair sana ders verecek.

Yazı İrem Naz Güvel

Kitap çifti

Hermione & Ron

Hermione & Ron

“Zıt kutuplar birbirini çeker” sözünü sürekli tekrarlıyoruz ama bu doğru. “Harry Potter” serisinde sınıfın en çalışkanı Hermione ile derslerle pek arası olmayan kızıl kafa Ron, başlarda ufak ufak atışıyorlardı. Bu atışmalar seri boyunca aşk kırıntılarına dönüştü ve mutlu sona ulaştılar. Bazen aşk tam gözünün önünde duruyor olabilir.

Set aşkı çift

Cole & Lili

Cole & Lili

7/24 çalışan oyuncuların aradıkları aşkı, rol arkadaşlarında bulması kadar doğal bir şey yok. Bu çiftler projede sevgiliyi canlandırıyorsa da hemen “favori çift” statüsüne yükseliyorlar. “The Vampire Diaries”den Ian Somerhalder ve Nina Dobrev ile “Twilight”dan Kristen Stewart ve Robert Pattinson bunların en akılda kalan örnekleri. “Riverdale”in yıldızları Cole ve Lili de bu kategorideki yerini aldı. Ama umarız kaderleri, diğer çiftler gibi hüsranla bitmez.

Dostluktan aşka

Shawn & Camila

Onları sık sık görmekten sıkılmış olabilirsin ancak sevimliliklerine dayanamıyoruz. Uzun zamandır birlikte olmalarını istediğimiz çift sonunda beraberler ve sürekli onlar hakkında konuşma istiyoruz. Başta çok yakın arkadaş olan çiftin kimyasını hissetmeyen yoktu. Ama onlar yıllar sonra birlikte olmaya karar verdi. Demek ki onların kavuşması için doğru yer ve zaman buymuş. Hoşlandığın kişiyle şimdi olmuyor diye üzülüyorsan, aklına Shawn ve Camila gelsin:)

Unutulmayan çift

Selena & Justin

Selena & Justin

Artık ikisi de kendi yolunda ve çok mutlular. Önemli olan da bu. Ancak bu onların büyülü bir çift olduklarını ve adlarını “En unutulmaz aşklar” arasına yazdırdıkları gerçeğini değiştirmiyor. Herkesin peşinde koştuğu genç şarkıcı Justin, gönlünü güzeller güzeli Selena’ya kaptırmış ve adeta peri masalı gibi bir aşk yaşamışlardı. Görünürde mutlu olan çiftin arasındaki anlaşmazlıklar onları yıprattı ve zor da olsa bitirme kararı aldılar. Orada bir yerde Jelena hayranları, bu çiftin yeniden bir araya gelmesini umutla bekliyor.

Ekran aşkı

Anne & Gilbert

Anne & Gilbert

Bu ikisi dünyanın en saf aşkına sahip olabilirler mi? “Anne with an E”nin naif karakterleri Anne ve Gilbert öyle bir aşkı anlatıyorlar ki kalbimiz pır pır ediyor. Sezonlar boyunca süren “Acaba kavuşacaklar mı?” diye merak içinde beklerken diziyi bitirdik. Dizi finalini yapsa da onlar kalbimizde hep sıcacık kalacak.

Magazinsel çift

Gigi & Zayn

Gigi & Zayn

Sevilen çiftlerin teker teker ayrıldığı şu dönemde, aşka inancımızı arttıracak bir haber aldık. Gigi ve Zayn yeniden bir araya gelip aşklarına kaldığı yerden devam ediyorlar. Dünyanın en uyumlu çifti olarak kendilerini seçtik. Umarız bir kez daha ayrılıp kalplerimizi kırmazlar.

Yorum Yapın