Genel

Cadılar Bayramı

Cadılar Bayram’ı, ülkemizde çok popüler olmasa da ünlülerin en sevdiği bayram. Kılıktan kılığa giren bu ünlüleri tanımak çok zor.

Barbara Palvin – Dylan Sprouse

Barbara ve Dylan adeta birbirleri için yaratılmışlar. Sadece fotoğraflarına bakarak ne kadar uyumlu olduklarını anlayabiliyoruz. Cadılar Bayram’ında çiftlerin eş kostümler giymesi hem onların uyumunu yansıtıyor hem de estetik bir görünüm yakalıyor. Barbara ve Dylan da kostümleriyle birbirlerini tamamlıyor.

 

Beyonce

Kraliçe Bey, çocukluğumuzun en çok sevdiğimiz oyuncağı Barbie’ye dönüştü. Beyonce, Barbie olarak oldukça havalıydı. Biricik eşi Jay Z’i de Barbie’nin sevgilisi Ken olarak yanında yer aldı. Çift, aile boyu Cadılar Bayramı ruhunu yaşatmayı seviyor. İlk kızları Blue Ivy ile Eddie Murphy filmi “Coming to America”yı canlandırdılar.

 

Stormi Webster

Göz bebeğimiz olan Stormi, her geçen gün annesine biraz daha benziyor. Kylie de bu benzerliği fark etmiş olacak ki, Cadılar Bayramı’nda küçük kızını kendisine dönüştürdü. Başarılı yıldız, Met Gala’da giydiği kostümün aynısını Stormi için yaptırdı ve ortaya küçük Kyle çıktı. Çok sevimli görünmüyor mu?

 

Liam Payne

O bir kuş. Hayır, o bir uçak. Hayır hayır, o Superman! Liam hem başarılı bir şarkıcı hem de harika bir baba. Bunca şeyi bir arada başarmasının kesin bir sırrı var. sonunda şarkıcı gizli sırrını Cadılar Bayramı’da açıkladı. Gerçek bir Superman olan Liam, kostümünü o kadar zekice tasarlamış ki, hayran kaldık. Ne de olsa o Superman değil mi, işi bu:)

 

Ariana Grande

Geçen Cadılar Bayramı’nda Ariana’yı görenler küçük dillerini yuttu. “Twilight Zone” dizisinin “Eye of the Beholder” bölümünde görünen bir karakteri Ari, kostüm olarak giymeye karar verdi. Özel bir plastik makyaj yaptıran şarkıcı, Audrey Hepburn’nün ikonik “Tiffany’de Kahvaltı” kostümüyle tamamladı. Ortaya mükemmel bir ahenk çıktı. Plastik makyaj o kadar gerçekçiydik i Ariye bir şey odu sandık. Ayrıca Ari makyajının yapım aşamalarını da paylaşarak, karaktere nasıl dönüştüğünü belgeledi.

 

Katy Perry

Katy için Cadılar Bayramı sıradan bir gün. Çünkü normal zamanda farklı kostümler giymekten hoşlanıyor. Hamburger, vampir ve pop figürlerinden ilham alan şarkıcı kostümleriyle her zaman öne çıkıyor. Ancak cips kostümü en akılda kalandı. Ona baktıkça canımız abur cubur çekiyor.

 

Nicki Minaj

Cadılar Bayramı partisine katılsaydın hangi karaktere bürünmek isterdin? Büyük bir çoğunluğun Harley Quinn’i seçeceğinden eminiz. Çünkü Harley istediğimiz her şeye sahip. Tasarım bir makyaj, rengarenk kostüm ve çılgın bir kişilik. Nicki de öyle düşünmüş olacak ki, bayramda kendini Harley Quinn’e döndürdü. Harley, tam onun kişiliğini yansıtmıyor mu?

 

Sophie Turner – Joe Jonas

Cadılar Bayramının en meşhur çifti Sophie ve Joe her seferinde bizi kendilerine hayran bırakıyorlar. Her seferinde hem sıra dışı olup hem de bizi güldürmeyi başarıyorlar. Her yıl farklı bir kılığa girerek bu işe nasıl değer verdiklerini gösteriyorlar. Addams Ailesi kostümleri inanılmaz başarılıydı. Şimdi ailelerine yeni bir üye eklenen çiftin bu yıl hangi kostümü giyecekleri merak ediliyor.

Yorum Yapın