Genel Manşet Ünlüler

Biri Taylor’ı gözetliyor!

Taylor Swift yeni albüm turnesiyle meşgulken, şarkıcının tehlikeli hayranları onun mutluluğuna gölge düşürüyor.Onun için banka soyandan, evinde uyuyana kadar birbirinden değişik fanlarla uğraşıyor…

Taylor Swift yeni albüm turnesiyle meşgulken, şarkıcının tehlikeli hayranları onun mutluluğuna gölge düşürüyor.Onun için banka soyandan, evinde uyuyana kadar birbirinden değişik fanlarla uğraşıyor…

Yazı İrem Naz Güvel

Tehlike kapıda

Hayranı olduğumuz şarkıcılara yakın olmak ve onlarla iletişime geçmek hepimizin hayallerini süslüyor. Ancak hayranlık işini fazla abartanlar güvenlik sınırlarını aşıp tehlike saçıyorlar. Taylor Swift de bu kötü olayları yaşayanlardan biri. Sanatçının başı birçok kez bu ısrarlı hayranlarından derde girdi.Yakın zamanda, Taylor’ı gözetlediği düşünülen biri takibe alınmış ve araştırma sonucunda kişinin arabasında silah, eldiven, bıçak ve ip bulunmuş. Anlaşılan Taylor, büyük bir felaketin eşiğinden dönmüş.

Gizemli mektuplar

Maalesef Taylor’ın yaşadığı korkunç hayran hikayeleri bununla bitmiyor. 2016 yılında Taylor ve ailesinin hayatı, tehdit dolu mesajlarla kabusa dönmüş. Sanatçının babasına,Taylor’ın kötü biri olduğunu söyleyen ve onu ortadan kaldırmak istediğini belirten birinden birçok e-mail gelmiş. Taylor’ı bir konserinden sonra takip etmeye başlayan ve isminin Frank Andrew Hoover olduğu öğrenilen kişi, çok geçmeden yakalanmış. 10 yıl denetimli serbestlikte kalacak ve GPS ile izlenecek olan saldırgan, böylece Taylor’ın yakınına bile gelemeyecek.

Banka soygunu

Geçtiğimiz yıllarda bir evsiz, Taylor’ın evinin bahçe duvarına tırmanırken yakalandı. Sanatçının güvenlik ekibi, adamı fark edip uyarmış ancak o bu uyarıları dinlememiş.Taylor o sırada evde olmadığından o kişi kısa sürede yakalanmış.Maskeli bir adam da sanatçının bir süredir kullanmadığı evine camı kırıp girmiş ve polisler onu Taylor’ın yatağında uyurken bulmuşlar. Bir başka çılgın hayran ise sanatçının ilgisini çekebilmek için banka soymuş ve o paraları da Taylor’ın bahçesine atmış. Büyük bir Swiftie olduğunu iddia eden kişi,bu şekilde sanatçının kalbini kazanacağına inanmış. Umarız Taylor’ın başına bir daha böyle tatsız olaylar gelmez.

Yorum Yapın