Genel Ünlüler

Ayna ayna, söyle bana

Birbirine ikiz gibi benzeyen çiftler hangileri öğrenmeye hazır mısın?

Shawn Mendes ve Camila Cabello

Shawn ve Camila birçok açıdan birbirlerini tamamlıyor. Shawn’ın son albümü “Wonder”daki en büyük ilham kaynağı Camila olmuş ve sevgilisi sonuna kadar onu desteklemiş. Çift ilk bakışta görünüş olarak birbirlerini andırmıyor. Ancak Camila upuzun saçlarını kestirdikten ve Shawn da saçlarını uzattıktan sonra bu ikilinin fazlasıyla benzerlikler taşıdığını fark ettik. Tabii boylarını saymazsak:)

Benedict Cumberbatch ve Sophie Hunter

Doktor Strange güçlerini mi kullandı bilmiyoruz ancak onu canlandıran Benedict ve eşi Sophie birbirine aşırı derecede benziyor. İkisinin de yüzü kalp şeklinde ve cam gibi mavi gözleri ruhumuzu ele geçirircesine bakıyor. Evli olduklarını bilmesek ikiz kardeş olduklarına inanabiliriz. Fotoğraflarına bakınca ne demek istediğimizi anlayacaksın:)

Blake Lively ve Ryan Reynolds

İnternetin favori çifti Blake ve Ryan, yaptıkları eğlenceli paylaşımlarla bizleri kahkahaya boğuyor. Ryan’ın muzır davranışlarına, Blake de aynı şekilde cevap veriyor. İkilinin sadece espri anlayışları bir değil. Kısık bakışları da onları aynı kişi gibi gösteriyor.

Selena Gomez ve The Weeknd

İlişkileri bitmiş olsa da, bu onların görünüş olarak benzer oldukları gerçeğini değiştirmiyor. İkilinin pofuduk yanakları, çift olarak sevimli bir görünüm oluşturuyordu. Sadece yanakları değil, ilişkileri ilerledikçe ikili birbirlerinin yüz ifadelerini de taklit etmeye başlamıştı. Çift ne kadar daha birbirine benzeyecek derken, ayrılma kararı aldılar:(

Dylan Sprouse ve Barbara Palvin

Tek yumurta ikizleri Dylan ve Cole Sprouse’u eskiden ayırt etmek çok zordu. Neyse ki Dylan saçlarını uzatıp Cole da rol gereği saçlarını siyaha boyayınca, artık onları seçmekte zorlanmadık. Ancak tam rahatladık derken, Dylan kendisine tıpa tıp benzeyen güzel manken Barbara Palvin ile sevgili oldu. O porselen yüzleri ve mavi gözleri birbirinden ayırtmakta epey güçlük çekiyoruz.

Taylor Swift ve Joe Alwyn

Birçok kez kalbini kaptıran Taylor sonunda aradığı aşkı Joe da buldu. Geriye dönüp şarkıcının ilişkilerine baktığımızdan, ilişkilerin neden yürümediğini şimdi daha iyi anlıyoruz. Çünkü şarkıcını bugüne kadarki hiçbir sevgilisi ona Joe kadar benzemiyordu. Meğer Taylor’ın hem ruhsal hem de görünüş olarak ona benzeyen birine ihtiyacı varmış. Baksana çift 3 yıldır birlikte.

Leighton Meester ve Adam Brody

“Gossip Girl”ün kraliçe arısı Blair’i canlandıran Leighton, 2014 yılından beri “The O.C.”denin Seth Cohen’i Adam Brody ile birlikte. Göz ve ağız yapıları ile gülümseme şekilleri ikiliyi ikiz gibi gösteriyor. Bu yıl 2.kez anne baba olan çiftin çocukları da onların birer kopyası. Bu ailenin üyelerini ayırt etmek çok zor:)

Yorum Yapın