Aşk 101’in fragmanı yayınlandı

2688 views Yorum yap

Geniş kadrosuyla dikkat çeken yeni Netflix dizisi “Aşk 101″in hem fragmanı paylaşıldı hem de yayın tarihi belli oldu.

Dizi ne zaman yayınlanacak?

Netflix’in uzun süredir merakla ve heyecanla beklenen gençlik dizisi “Aşk 101″in fragmanı yayınlandı. Ayrıca dizinin 24 Nisan Cuma günü tüm dünya ile aynı anda yalnızca Netflix’te yayınlanacağı da duyuruldu.

“Aşk 101” ne anlatıyor?

1998 yılında geçen ve günümüze uzanan dizi, okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutmak üzere plan yapan 17 yaşında bir grup asi gencin hikayesini konu alıyor. Öğretmenlerini yeni basketbol koçlarına aşık etmek üzere işe koyulduklarında ise asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar. Çıktıkları bu yolculukta birbirleri hakkında bildiklerinden çok daha fazla ortak noktaları olduğunu, beraberken ne kadar güçlü olduklarını ve sevginin zorla var edilemeyeceğini fark ederler.

Dizinin kadrosu

Heyecanla beklenen dizinin başrollerinde Pınar Deniz, Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Filiz Yazıcı ve Kaan Urgancıoğlu gibi başarılı ve genç oyuncular yer alıyor. Dizinin yapımcılığını Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Meriç Acemi kaleme alıyor ve yönetmen koltuğunda da Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer oturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

Joe ve hayranları!

Jonas Brothers’ın yakışıklı ve çapkın üyesi Joe, gittiği her yerde hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşıyor!

Devamı   1380