Genel

“Aşk 101” geliyor

Netflix’te yayınlanacak olan 3. Türk dizisi “Aşk 101”in çekimlerine başlandı. Heygirl olarak dizinin yapıldığı seti ziyaret ettik.

Yazı İrem Naz Güvel

Netflix’in yeni gençlik dizisine hazır mısın? “Aşk 101” hem konusu hem kadrosu hem de Netflix’te yayınlanacak 3. Türk dizisi olması dolayısıyla hemen ilgini çekecek. Dizinin hikayesi 1998 yılında geçiyor. Bir grup liseli asi genç en sevdikleri öğretmenlerinin okuldan gitmemesi için bir plan yapar. Bu plana göre öğretmenlerini yeni gelen basketbol koçuna aşık etmek için kolları sıvarlar. Ancak bu süreçte kendileri de aşk girdabına girer. Birbirlerini tanıdıkça ortak noktalarını görürler ve sevginin gücünü keşfederler.

8 bölümden oluşacak dizi zamansız bir gençlik dizisi olarak tanımlanıyor. Dizini kadrosunda sevilen oyuncular Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Filiz Yazıcı, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu yer alıyor. Seti ziyaret ederek oyuncularla sohbet etme şansını da yakaladık. Oyuncular dizinin her kitleye hitap ettiğini ve naif hikayesiyle izleyenlerin kendilerinden bir şey bulacaklarını söylüyor. Dizinin 2020’de yayınlanacağı açıklandı.

Yorum Yapın