Genel Manşet Ünlüler

Ari, Dalton’ı seviyoo

Bu ay aşka doyacağız dedik ve taze nişanlılar Ariana Grande ve Dalton Gomez’in aşk hikayesini en başından anlatalım istedik.

 

Evleniyor!

Ariana Grande sonunda hayallerinin erkeğini buldu ve evlilik yolunda ilerlemeye başladı. Bir süredir birlikte olduğu Dalton Gomez, Ari’ye evlilik teklifi etti ve başarılı şarkıcı da bu teklifi geri çevirmedi. Nişanlanmaları ailesi ve sevenleri tarafından büyük bir sevinçle karşılandı. Ariana’ın annesi Joan, Dalton’ın aileye dahil olacağı için heyecan duyduğunu ve sonsuza dek mutlu olmalarını diledi. Ağabeyi Frankie ise “Bu sadece kahkaha ve aşkla dolu uzun süreli bir hayatın başlangıcı. Sizi seviyorum” diye sevincini çiftle paylaştı.

 

Duygusal jest

Şarkıcı nişanlandığını duyurduğu fotoğraflarda nişan yüzüğüne de göz atma şansımız oldu. Muhteşem bir inciyle eşleştirilmiş bu oval elmas yüzük, her zaman görebileceğimiz nişan yüzüklerine hiç benzemiyor. Bazı hayranlar yüzüğün Ariana’nın Dalton’la olan ilişkisi dışında, duygusal bir anlamı olabileceğine inanıyor. Birkaç yıl önce şarkıcı, büyükannesinin büyükbabasının kravat iğnesinden bir inci kullanarak yaptığı bir yüzüğü paylaşmıştı. Hayranlar bunun aynı inci olabileceğini düşünüyor. Anlaşılan Dalton çok ince ruhlu biri:)

 

1 yıldır birlikteler

Çiftin ilişkisi geçtiğimiz yılın başında başladı. Ariana yanında biriyle samimi bir şekilde görülmüş ve aylar sonra bu kişinin emlakçı Dalton Gomez olduğu ortaya çıkmıştı. Mart ayında ilişkileri kesinleşince Ariana, daha önceki ilişkilerinin aksine medyadan uzak bir ilişki yaşamayı tercih etti. Hemen ardında patlak veren koronavirüs nedeniyle de çift birlikte karantinaya girdi. İlişkilerini Ariana ve Justin Bieber’ın ortak çalışması “Stuck With U” klibinde görülmeleriyle resmileştirdiler.

 

Emlak kralı

Peki Ariana’nın gönlünü kapan Dalton Gomez kim? Dalton Los Angeles’da, özellikle ünlülere multi-milyon dolarlık evler satan başarılı bir emlakçı. Bu yüzden çevresi ünlülerle dolu. Hatta geçtiğimiz yıllarda Miley Cyrus ve arkadaşlarıyla çekilmiş bir fotoğrafı ortaya çıktı. Dalton’ın doğum tarihi bilinmese de, hayranların bir kısmı onun 25-26 yaşlarında olduğunu düşünüyor.

 

Tam aradığı kişi

Çiftin ilk günden beri yanında olanlar onların birbirine delicesine aşık olduğunu ve ilişkilerine ciddi yaklaştıklarını söylüyordu. Dalton’ın Ariana’nın eski sevgililerinden çok farklı ve ona karşı çok korumacı davrandığı da biliniyor. Henüz nişanlanmadan önce Ariana yakınlarına, Dalton’ın aradığı kişi olduğunu itiraf etmiş.

 

Aşkını albümleştirdi

Ariana’nın son çıkardığı “Positions” albümündeki hemen ehemen tüm şarkılar Dalton’a duyduğu aşk üzerine. “34 + 35” şarkısının “Deli olduğumu düşünebilirsin / İstediğim şekilde / Oldukça açık bir şekilde söylersem / Sadece bana bebekler ver” sözlerinden Ari’nin Dalton ile bir aile olmayı ne kadar hevesli olduğu anlaşılıyor:)

Yorum Yapın