Genel

Aç / Kapa

İlişkilerini açma kapama tuşuna döndüren bu ünlüler, gelgit ilişkileriyle herkesin başını döndürüyor.

Yazı İrem Naz Güvel

Liam Payne & Maya Henry

Cheryl ile ilişkisinin ardından Liam, kalbini model Maya Henry’e kaptırdı. İkili arasındaki aşk dedikoduları 2018’de çıkmasına rağmen, ilişkilerini bir yıl sonra doğruladılar. 2020 ağustos ayında da, nişanlandıkları haberi geldi. Gittikleri her yerde birbirlerine olan sevgilerini gösteren ve evlenmeleri beklenen çift, 2021’in haziran ayında ayrılık kararı aldı. Liam ayrılık sonrası, “İnsanları incitmeye devam ettiğim için kendimde daha çok hayal kırıklığına uğradım. Bu beni rahatsız ediyor. İlişkilerde pek iyi değilim. Bu yüzden kendim üzerinde çalışmam gerekiyor” dedi. Ancak bu ayrılıktan kısa bir süre sonra çift, ilişkilerine bir şans daha vermeye karar verdi.

Camila Mendes & Charles Melton

“Riverdale”e ikinci sezonda dahil olan Charles, dizide Reggie karakterine hayat verdi. Senaryo gereği Reggie ve Veronica dizide aşk yaşarken, Charles ve Camila da yeni bir ilişkiye başladı. Dizinin hayranları hem ekranda hem de ekran dışında bu ikiliyi çok sevdi. Bu yüzden Camila ve Charles çifti bir buçuk yılın ardından ayrılınca derin bir üzüntü yaşadılar. Geçtiğimiz yıl ise çift yeniden bir araya geldiklerini duyurdu. Şu an ilişkileri tam gaz devam ediyor.

Chase Stokes & Madelyn Cline

“Outer Banks” yayınlanmaya başladığı anda hayranlar hemen Sarah ve John B’ye aşık oldu. Onları canlandıran oyuncular Madelyn ve Chase arasında da, ilişki söylentileri çıkmaya başladı. Birkaç ay sonra sevgili olduklarını duyurdular. Geçtiğimiz kasım ayında ise o üzücü haberi aldık. Chase ve Madelyn’in bir yıldan fazla bir süre çıktıktan sonra ayrıldığı bildirildi. Çifte yakın bir kaynak, “Madelyn ve Chase artık birlikte değiller. İşleri gizli olarak halletmeye çalışıyorlardı ama birkaç ay önce ayrıldılar” dedi. 2021’in sonlarına doğru ise çift birkaç etkinlikte bir arada görülünce tekrar birlikte oldukları söylenmeye başladı.

Shawn Mendes & Camila Cabello

Geçtiğimiz yıl bizi en derinden üzen ayrılık Shawn ve Camila’nınkiydi. Neredeyse iki yıldır birlikte olan çift, zamansızlık yüzünden arkadaş olarak ayrıldıklarını duyurdu. Shawn bu ayrılığın ardından şarkı bile yaptı, Camila da kendi kabuğuna çekildi. Ancak kasım 2020’de pandemi sırasında birlikte evlat edindikleri golden retriever cinsi köpekleri Tarzan’ın hala ebeveynleri. Ayrılık haberinden bir süre sonra çift Miami’de Tarzan’ı gezdirirken görüldü. İkili ilişkilerinin şu anki durumu hakkında yorum yapmadı. Ancak ayrıldıktan sonra arkadaş olabilme, hatta tekrar bir araya gelme şansları var.

Zayn Malik & Gigi Hadid

2015’ten beri bir dargın bir barışık ilerleyen Zigi, 2021’in ikinci yarısında olaylı bir şekilde ayrıldı. Bu sefer ayrılık ciddiydi çünkü iddialara göre Zayn ve Gigi’nin annesi Yolanda Hadid arasında büyük bir tartışma çıkmış ve şarkıcı Yolanda’ya saldırmış. Zayn, “Yolanda’ya vurduğum iddialarını kesinlikle reddediyorum. Onun bu yanlış iddialarını yeniden gözden geçireceğini ve aile sorunlarını çözme yolunda ilerleyeceğini umuyorum” diye kendisini savundu. Zayn ve Gigi ayrılsalar da, kızları Khai için bir araya geliyor. Geçtiğimiz günlerde birlikte kızlarını gezdirirken görülen çiftin aralarındaki buzları erittiği görülüyor. Umarız sorunları çözer ve yeniden bir araya gelirler.

Yorum Yapın