Genel Manşet Ünlüler

Favori Swiftie’ler

Herkes Taylor Swift’e hayran. Peki, o kime hayran dersin? Sanatçının son zamanlarda hayranı olduğu kişileri yakından tanıyalım.

Yazı İrem Naz Güvel

 Griff

Kısa sürede başarılı işlere imza atan Griff, yavaş yavaş insanların dikkatini çekmeye başladı. Bunlardan biri de Taylor Swift. Taylor, Instagram Story’de Griff’in “Shape of Yello” şarkısını, “Griff’e çok hayranım. Onun yazdığı ve yapımcılığını üstlendiği mükemmel ‘Shade of Yellow’ şarkısını dinlemelisiniz. Yaptığı müzik çok benzersiz, maceracı ve çok parlak bir yaratıcı! Destek olup onu takip edin” notuyla paylaştı. Geçtiğimiz yıl Heygirl olarak Griff ile gerçekleştirdiğimiz röportajda genç sanatçı, Taylor’a ne kadar hayran olduğunu söylemişti. Büyük hayranı olduğu Taylor ile bir araya gelme şansı yakalayan Griff eminiz mutluktan havalara uçmuştur.

Conan Gray

Conan’ın büyük bir Taylor hayranı olduğunu biliyoruz. Aynı şekilde Taylor da onun bir hayranı. Taylor, “Wish You Were Sober” şarkısını kendi hesabından paylaşınca, Conan kelimenin tam anlamıyla aklını kaybetmiş; “Telefonuma giriş yaptım ve her yerdeydi. Çıldırdım! Daha önce ona hiç ulaşmadım. Sonra bana DM attı. Çok, çok tatlıydı. Bana albümümün mükemmel olduğunu söyledi. Garip bir şekilde, çok hızlı bir paragraf yazdım. Çünkü hayatım boyunca Taylor Swift’e söylemek istediğim çok şey vardı. Beni o büyüttü neredeyse.”

Olivia Rodrigo

Olivia “Drivers License” ile dünyayı kasıp kavurdu, Taylor da buna dahil. Taylor, Olivia’nın Billboard listelerindeki başarısını kutladıktan sonra ikili etkileşimde kaldı. Taylor, genç şarkıcıya el yazısıyla yazmış olduğu mektupla birlikte birçok kişisel hediye gönderdi. Taylor, “Red” albüm hazırlığında sürekli taktığı yüzüğün bir benzerini Olivia’ya yollamış. “Onun gibi birinden ilham almak için doğru zamanda doğduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Onun desteği, bana karşı gerçek şefkati ve heyecanı çok ama çok gerçeküstüydü” diye Olivia, şarkıcıya hayranlığını anlatıyor. Ayrıca “Sour” albümündeki iki şarkıda da Taylor’dan bolca ilham aldı.

Halsey

Halsey ve Taylor dostluğunu çok seviyoruz. Daha önce aynı sahneyi de paylaşan ikili fırsat buldukça birbirlerini desteklemeyi sürdürüyor. Son olarak Halsey, “If I Can’t Have Love, I Want Power” albümünü yayınladı. Taylor da yakın arkadaşını övmek için telefonu eline aldı ve şunları yazdı; “Halsey’in sanatına ve risk alma kararlılığına hayran kaldım. Hepimize birlikte keşfetmek için cesur bir yeni çağ başlatıyor. Lütfen şarkıyı dinleyin ve albümü satın alın!”

Phoebe Waller-Bridge

Taylor’ın hayranı olduğu kişiler müzisyenlerle sınırlı değil. “Fleabag” ve “Killing Eve” dizilerinin yaratıcısı oyuncu Phoebe Waller-Bridge de şarkıcının radarında. Taylor bulduğu her fırsatta Phoebe’nin son derece azimli ve akıl almaz derecede yetenekli bir kadın olduğunu ve yıllar içinde yaptığı çalışmalarla birçok kişiye nasıl ilham kaynağı olduğunu dile getiriyor.

Yorum Yapın