Warning: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/heygirl.com.tr/httpdocs/forum/includes/class_core.php on line 1960
DEĞİŞİKLİİİİİİİKKKKKKK - Sayfa 2
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DEĞİŞİKLİİİİİİİKKKKKKK

Re: DEĞİŞİKLİİİİİİİKKKKKKK

bişe sorabilirmiyim ileti gönderirken resim nasıl yollıycam ve profil resmimi nasıl değiştiricem lütfen yardım bekliorum

fikirler süper. odanı ok sade buluosan turuncu gibi renkler kullnblrsin.

Senior Member
    Nereden
    SenCe???...xD

Şu anda odamla uğraşıyorum=) bi de burdaki önerilere falan bakıyım dedim.benmantar panpma değişik yazılar resimler,posterler falan asıcam.mantar panom hemen karışıyo...yazılar falan hep birbirine giriyo=)
    onun iin düzeltme ihtiyacı duyuyorum...kapıma yıldızlar falan yapıştırdım=)sticker yani...rujilady nin de dediği gibi sevdiğim kişilerin resimlerini birarada toplayacağım ve de çerçeve haline getireceğim...bir genç kızın gizli defterinde şöyledi(serra teşekkürler ) serra bi vazoya en sevdiği çiçekleri yerleştiriyor sonra vazoyu masanın üstüne koyuyor ve geçe lambasını da onun yanına koyuyordu.sonra da gece lambasını(gece açınca tabi=)) açınca vazo ön plana çıkıyordu...ben bunu kendi odamda denedim ve gerçekten çok güzel duruyor...
    şimdi de biraz ilginç yazılar falan bulayım da mantor panoma asıyım
    ♥♥~~ÇıLgıNN FeneRbahÇeLiLerr KuLüpp BaşKaNııı~~♥♥

~~WaMpiRe GirLsS~~

___ღ♥ღ____ღ♥ღ________

~~ RoCCo JeLLy GirLssS ~~

___ღ♥ღ____ღ♥ღ________

BaNa akıL vereCeğinE kenDininKi saNa yeTiyoR muu 0na BaKK...xD

10marifet.com değerlendirme google da arat
    KatyCat <3 Navy <3 Heartbeat <3 NavyCatBeat <3

bakıp düşündüğün ama çok da fazla göze çarpmayan bir yere poster asabilirsin. kartondan kelebek kalp vb. şeyler kesip duvarlarına yapıştırabilirsin. eşya almak istiyorsan mesela bir abajur alarak odanda farklılık yaratabilirsin..