Warning: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/heygirl.com.tr/httpdocs/forum/includes/class_core.php on line 1960
Sitede tanıştım,Aşık oldum!!!
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sitede tanıştım,Aşık oldum!!!

Sitede tanıştım,Aşık oldum!!!

arkadaşlar bir site vardı oraya üyeydim ordada bi çocuk var biz bunla kankayız bunun çıktığı var ama işte o bni kardeşi görüo ama bn ona aşık oldum cok etkilendim hergün konuşuoz nbr nasılsın fln napmalıyım
    Mucize&Berkay ~ 28.02.2011

Re: Sitede tanıştım,Aşık oldum!!!

Ne die biLirim.. bende bi araLar aynı dmraydm.. Sitede tnSmamıstımm ama knkaydıkk.. Cook kötü bi durumm Cnm sni anLiorm.. cok Zzor bi Durum...vaLLa diyCek biSey bLamiorm.. eer ona onu Sevdiini sLersen uzaklaSa bLrr snden..benCe ona biraZz Zaman tanı... eer Senden hoSLanıosa Sana SinyaLLer yoLLamaya baSLarr

ama çıktığı var

Hmmm... O zmn Onu ne Kdrr Sevdiigini bi Düsün derim.. ben bi eSki cıktıklarımaa.. bide smdi onu ne kdrr sevdiime bakmstmmm ve asLnda onu Sevmediimi hsLandımı düsünerek onu unutmustm... yni Kendimi Kandırdım vve iSe yaradıı ayy biLmiyorumki cnm yhaa ... knaknu Sevmekk Cok kötü bi durum... ins. cıkarsınız yada onun icin aCı Cekmessin.. ne die bilirimki..

bak tatlım yapacağın sey açık onu unutmak çnkü diosunki bi çıktığı var. amaaa ondan ayrılırsa duygularını açabilirsin

onda kimsede hissettmediğim bişey var bni hiç kırmıo yanlışlıkla kırsa bile hemen özür diliyo çok iyi

bebeim kndini onun sevgilisi yerine koy ona sevgini belli edip kafasını karıştırman ne kadr acı verir.

ama çok seviyorum onu napıyım??

canım bnce platonik takılmaya devam et.çocukla kankalığını sürdür tabi belki o da bi zmn sonra senden hoşlanır.ama sevgilisinden ayırmaya çalışma bence.o seni severse sana açılır zaten..ilk adımı onun atmasını beklemen gerek
    Kapımı çalıp durma ölüm,
    Açmam;
    Ben ölecek adam değilim..!!
    http://i32.tinypic.com/2wdt4k4.gif

platonik takılmaktansa sana asık briyle cık onunla kıskandrmayı dene eminim sana karsı bos diildir güzelm