Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fitness

Fitness

Eminim ki fitnessa giden baya bir kisi vardir. Ben de baslamayi dusunuyorum maksat vucudum biraz sekillensin. Programlarina baktim bana da uyuyor. Fakat soyle ki ben gidip de orda mal gibi nefessiz kalip olmekten korkuyorum bu yuzden gidenler ne siklikta gittigini neler yaptigini ne kadar yarari oldugunu anlatabilir mi ? Ozellikle de neler yaptiginiz onemli benim icin.

Re: Fitness

Alıntı LoLLıpop* Nickli Üyeden Alıntı
    Eminim ki fitnessa giden baya bir kisi vardir. Ben de baslamayi dusunuyorum maksat vucudum biraz sekillensin. Programlarina baktim bana da uyuyor. Fakat soyle ki ben gidip de orda mal gibi nefessiz kalip olmekten korkuyorum bu yuzden gidenler ne *** gittigini neler yaptigini ne kadar yarari oldugunu anlatabilir mi ? Ozellikle de neler yaptiginiz onemli benim icin.
    seni hemen zorlamıyorlar yavaş yavaş vücuduna göre program veriyorlar çok yoruluyorsun ama spor bittinde farkediyorsun korkmana gerek yok hiç nefessiz kaldığımı hatırlamıyorum
    Gençliğinin baharında diyet yapıyor ve başarcak

yağ oranını filan ölçüp ona göre egzersizler veriyolar sana da asırı bi personal training yok yani cok lüks biryere gitmiyosan adam yapıcagın aletlerin adını soyleyip kendi isine bakıyor genelde, benimki oyleydi en azından fakat nefes nefese kalmak filan soz konusu degil yani rahatlayabilirsin kardo

Alıntı Naz98 Nickli Üyeden Alıntı
    yağ oranını filan ölçüp ona göre egzersizler veriyolar sana da asırı bi personal training yok yani cok lüks biryere gitmiyosan adam yapıcagın aletlerin adını soyleyip kendi isine bakıyor genelde, benimki oyleydi en azından fakat nefes nefese kalmak filan soz konusu degil yani rahatlayabilirsin kardo
    ben beledeyenin gidiyorum ve baya ilgileniyorlar program çıkarıyorlar neyden ne kadar nasıl yapman gerektiğini söylüyor filan süperdi ve 2 ayda sadece 15 tl veriyorum tabi tahliller var kalbinin sorunsuz olması fln onu da sağlık ocağından beleşe 2dk da alıyorum kart için sadece 1 defa 10 tl ödüyorsun 4 yıldır aynı kartı kullanıyorum yani kısaca 2 ayda 15 tl sadece

Senior Member
    Nereden
    Sadece kübra deyin xd

Nefesini ayarlamayı da öğretecekler. Derinden nefes almayı mesela. Sonra arada nefes almayı unutacaksın, sana hatırlatacaklar.

Alıntı kübish Nickli Üyeden Alıntı
    Nefesini ayarlamayı da öğretecekler. Derinden nefes almayı mesela. Sonra arada nefes almayı unutacaksın, sana hatırlatacaklar.
    Ya zaten spor yaptıkca dik duruyorsun ve düzenli nefes alıosun otamatikmen

fıtness ı aksatıyordum bu hafta salı ve perşembe gidip booll bool spor yapıcam