Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kızlarrrr yardım edinn çıldırıcamm

Re: kızlarrrr yardım edinn çıldırıcamm

bak datlum ona karşı hissettiğin şeyin gerçek aşk olduğunu söylyosun.
    öyle olduğunu nerden biliyosun? daha önce gerçek aşkı bulduysan bilebilirsinonun gerçek olduğunu . we eğer bulduysan we şimdi öğretmenini sewiyosan demekki öncekini unutmuşsun denersen öğretmenini d unutabilrsin bence(biraz karmaşık oldu ama ) öptm.
    http://th01.deviantart.com/fs41/300W...r_by_t3amo.jpg

Çok sahiplenmeden seveceksin mesela. Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi, hem de hep senin kalacakmış gibi.

tatlım ben diğerlerinden biraz daha farklı şeyler söyleyeceğim. öncelikle 7. sınıfta aynı şeyleri bende yasadım. çevremdekilerin bu hayranlık demelerinin aksine ben hep onu aşk olarak belledim. nitekim öyleydi de.. onu sevdiğimde 12 imi henüz bitirmişken şimdi 17 ime basacağm. yasadığım o yoğun duyguların üzerinde yeller esiyor şimdi. ama o zamanlar iki çeşme gezerdim. bilirdim öğrencisinden öte görmezdi beni. sen de sakın bunu unutma. 7. sınıfta ve 8 in ortasına kadar da okulda ki en iyi öğrencisi bendim. ve sanırım bu ilgisinde doğan bi aşk oldu bu. şimdi ara sıra karsılasıyoruz. bi kere yanına gittim arkadası almaya diye canım cicim bi ilgi bi ilgi. görünce yine bi garip hissettim ama kesinlikle o duygular yok. bi zaman sonra yani aslında sen yaada o okuldan ayrıldığınızda ilk etapta(2 ay filan) ağır zamanlar yaşayabilirsin ama sakın bunlara gülüp geçeceğini unutma

Senior Member
    Nereden
    Cehennemin Dibi

bence bu hayranlık başka bir şey değil daha niceleri çıkıcak karşına kafana tokadan başka bişi takmaa

Senior Member
    Nereden
    Oww yea. :))

bencede bu hayranlık cnm 2 yıl sürdü demişsin bu 2 yılda sürebilir 7 yılda ama 13 yaş ne demek yha

Senior Member
    Nereden
    Algının kapıları

Alıntı SoulOfPink Nickli Üyeden Alıntı
    bence bu hayranlık başka bir şey değil daha niceleri çıkıcak karşına kafana tokadan başka bişi takmaa
    Taç da takabilir mi ? :9))99
    If you look in the face of evil, evil's gonna look right back at you.