Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LAMİA ~

LAMİA ~

İlk şöhret olduğu günleri hatırladı. Annesiyle birlikte çeviriyorlardı bütün işleri. Gerçi hala da öyleydi gerçi... Ekrem Beyin kayıt şirketine gitmişlerdi ilk önce. Sesinin güzel olduğunu ve Ekrem'le arasını iyi tutmasını biliyordu.. Her zaman ki gibi hayallere dalmıştı. Ekrem'in korna çalışıyla kendine geldi. Önceden hazırlanmıştı ve çok beklemeden dışarı çıktı. Konsere gidiyorlardı. Lamia verecekti konseri..

Herkes Lamiayı bekliyordu. Saçağın altında duran görevli açtığı şemsiyeyle basamakları atlayarak içeri girdi.. Kaldırımlardan küçük ırmaklar akıyordu. Lamia kulisine gitti. Annesi onu orada bekliyordu. İçeri girdi annesinin kötü bakışlarıyla karşılaştı. Bir şeylerin olduğunu sezdi. Hiç konuşmadılar. Sahnede mutluydu çünkü sahne ona hayat veriyordu. Konseri bitirdi ve tekrar kulise gitti. Ekrem dışarı çıkmayı istediğini söyledi. Bir kaç gün önce Ekrem ona Evlenme teklifi etmişti. Lamia'da bunu bekliyordu. Onu sevmediği doğruydu. Sadece parasını seviyordu. Bir kaç ay sonra evlendiler ama hiçbir şey Lamia'nın istediği gibi gitmedi. Onlarla beraber Ekrem'in kızı ve kardeşi kalıyordu. Kızı 17 kardeşi 28 yaşındaydı.

Şimdi okudum ama fazla heyecanlı gitmedi galiba bu ama aklımda öyle bir plan var ki her saat başı yeni bölüm isteyeceğinize eminim

Senior Member
    Nereden
    Usher♥Yeah Man

Re: LAMİA ~

Bence güzel olmuş,devam etmelisin.
    .................................................. ...............Beyonce.

...............................http://goo.gl/DGW3x

http://bit.ly/qSL8C1http://bit.ly/oJIB9M
    http://bit.ly/qVteZZhttp://bit.ly/pDgg6Z

Cause baby we ain't got nothing without love
    Darling you got enough both of us.

♥♥♥

Senior Member
    Nereden
    Edward & Bella ♥

Güzele benziyor Devam...

Alıntı SummerLove Nickli Üyeden Alıntı
    İlk şöhret olduğu günleri hatırladı. Annesiyle birlikte çeviriyorlardı bütün işleri. Gerçi hala da öyleydi gerçi... Ekrem Beyin kayıt şirketine gitmişlerdi ilk önce. Sesinin güzel olduğunu ve Ekrem'le arasını iyi tutmasını biliyordu.. Her zaman ki gibi hayallere dalmıştı. Ekrem'in korna çalışıyla kendine geldi. Önceden hazırlanmıştı ve çok beklemeden dışarı çıktı. Konsere gidiyorlardı. Lamia verecekti konseri..

Herkes Lamiayı bekliyordu. Saçağın altında duran görevli açtığı şemsiyeyle basamakları atlayarak içeri girdi.. Kaldırımlardan küçük ırmaklar akıyordu. Lamia kulisine gitti. Annesi onu orada bekliyordu. İçeri girdi annesinin kötü bakışlarıyla karşılaştı. Bir şeylerin olduğunu sezdi. Hiç konuşmadılar. Sahnede mutluydu çünkü sahne ona hayat veriyordu. Konseri bitirdi ve tekrar kulise gitti. Ekrem dışarı çıkmayı istediğini söyledi. Bir kaç gün önce Ekrem ona Evlenme teklifi etmişti. Lamia'da bunu bekliyordu. Onu sevmediği doğruydu. Sadece parasını seviyordu. Bir kaç ay sonra evlendiler ama hiçbir şey Lamia'nın istediği gibi gitmedi. Onlarla beraber Ekrem'in kızı ve kardeşi kalıyordu. Kızı 17 kardeşi 28 yaşındaydı.

Şimdi okudum ama fazla heyecanlı gitmedi galiba bu ama aklımda öyle bir plan var ki her saat başı yeni bölüm isteyeceğinize eminim
    Kırmızıya aldığım yerde yanlış var
    Bir de şey yani cümlelerin güzel.Ama çok hızlı geçiyorsun lamia aranbaya bindi indi konser verdi bitti eve gitti evlendiler.
    Böyle anlatmışsın resmen

aklında öyle fikirler var ki her saat başı yb isteyecğiz ha hmm merak ettim göricezzz
    DOCTOR WHO?

Senior Member
    Nereden
    İtalya-Venedik

Alıntı paris-en-rose Nickli Üyeden Alıntı
    Bu demet altınyelekli oğlu - lamia kitanının kopyası lan !!111!
    Aynen o kitabı okumuş ve çok beğenmiştim hatta bu sitede paylaşımını bile yapmıştım.Senin bu yaptığın hem yazara hemde bize saygısızlık.
    Hürrem Haseki Sultan:
    -Harem ne ki?Dünyayı ben yöneteceğim!

Alıntı kötümelek Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı SummerLove Nickli Üyeden Alıntı

Kırmızıya aldığım yerde yanlış var
    Bir de şey yani cümlelerin güzel.Ama çok hızlı geçiyorsun lamia aranbaya bindi indi konser verdi bitti eve gitti evlendiler.
    Böyle anlatmışsın resmen

Şimdi ben de bunu diyecektim. Aynen bu cümleyi yazacktım ki bir baktım zaten yazılmış.