Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 45 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Platonik Aşkına KavuşanLar!

Re: Platonik Aşkına KavuşanLar!

Alıntı shmariq_ Nickli Üyeden Alıntı
    aqlamk istiorum 1 kaç saat önceki yorumuma bakıorum bi de şimdikine :S...çocuk sewqilisinin ismini yazmış nickine bi de seni çok sewiorum fln yazmışş....bn ayrıldılar sanıodm bıktım ya
    al işte bu salak erkekler böle işte. her kıza yavşarlar ellerinin altında hep bi yedek bulundurmak isterler yada bu kızı kendime bağlıyım peşimde bi hayranım olsun egom da tatmin olmş olur die düşünürler! erkeklere güvenilmez!
    I've searched the universe
    And found myself
    Within' his eyes

don't let go
    i need you to hang around
    i'm so broke
    and foolishly in love

Exclamation Re: Platonik Aşkına KavuşanLar!

bnde kavuşamadım hiçte olacağa bnzemio bn onu çok sewiyorum yha off yha offffff
    Bna Karşı Sesini Değil Kapassıteni Yükseltipte gEll...!

bnde hiç kavuşamadım cünki her sewdiğim kişi hep en yakın arkilerimle cıkmaya başıyo genelde bnm sewmediğim kişler bana teklif ediyo of of
    Y@LnıZc@ ÇoçUkl@r @ĞL@r v3 Y@lnIZ@
    ALLAH @ff3d3r 3y3r Bİr güN B3Nİ t3Rk edErsEN çOçUK D3ğiLiM @ĞL@m@M ALLAH D3ğiLİm Aff3tM3M...

h3r d3lik@nlının bir s3wgilisi olabilR @MA h3r g3nÇ KIzın bir D3Lİkanlı SEwgilisi olAMıyor m@l3s3f..

Senior Member
    Nereden
    MileyCyrus ♥

ben platoniğime kavuştum ! adı mert. ben çok popüler değilim ama çocuk baya popüler . ya çok bişey yapmadım sınıfta arkadaydım çok konuşuyorum diye öğretmen 2.sıraya aldı şansıma 1.sıraya da merti oturtturdu . ben böyle çok ön plana çıkmamaya çalıştım yani nazik , tatlı ve gösterişsiz olmaya çalıştım . tenefüslerde böyle beni gördüğünde göz kırpmaya başladı , bende gülmeye başladım ona . sonra bizim ingilizce öğretmenimiz okuldan gidiyodu , onun için yemeğe gittik sınıfça . ben orda bile gösterişsz giyindim böyle kışındı kısa , turuncu çiçekli krem rengi bir elbise ve turuncu babet giydim saçımı ördürdüm falan . böyle böyle çocuk bana çıkma teklifi etti .... yani çok dikkat çekmeye çalışırsanız deli gibi görünürsünüz onun için benim gibi yapın . tabi şimdi sorunlarımız var konu açtım cevaplaıyn lütfen ama platoniğinizi elde etmek için tavsiyelerim bunlar başarılar size

Alıntı iremveirem Nickli Üyeden Alıntı
    kıklzar beni,mki hemen üstte cvp yazın nolurr

o seviyo gibi duranlar var ya sevmiyo onlar söyleyeyim dedim .s.s emin olduklarınız bile sevmiyo .s

AH AH NERDE O GÜNLERR
    BELKİ BİRGÜN
    İNŞALLAH
    HADİ BAKALIM
    .
    .

Alıntı dreams_and_shine Nickli Üyeden Alıntı
    AH AH NERDE O GÜNLERR
    BELKİ BİRGÜN
    İNŞALLAH
    HADİ BAKALIM
    I pray you're life is sweet, you fucker, damn you, damn you, damn you.

Senior Member
    Nereden
    İstanbul.

Re: Pşatonik Aşkına KavuşanLar!

Alıntı sheqqer kıs Nickli Üyeden Alıntı
    çhoqqqqq