Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir erkekler tanışmanın kolay yolları ?

Re: Bir erkekler tanışmanın kolay yolları ?

Sürekli etrafında ol. Ona olan ilgini belli et ve tanışmak iste.ardından ona olan ilgini azalt. O bunu fark edecek ve hep yanında olacaktır.
    Sonuç olarak her şeyin sonu vardır ve sonlardan korkan insanlardan değilim.

Alıntı _Umutsuuz_ Nickli Üyeden Alıntı
    Sürekli etrafında ol. Ona olan ilgini belli et ve tanışmak iste.ardından ona olan ilgini azalt. O bunu fark edecek ve hep yanında olacaktır.
    baktığımı görüyor arada oda bakıyor ama hiçbir gelişme yok.
    Beşiktaş'K'

[quote=Damla (:]
    Alıntı "_Umutsuuz_":1bd9o543 Nickli Üyeden Alıntı
    baktığımı görüyor arada oda bakıyor ama hiçbir gelişme yok.[/quote:1bd9o543]

Senin durum kötü o zaman.
    Sonuç olarak her şeyin sonu vardır ve sonlardan korkan insanlardan değilim.

Alıntı HaykoLik Ergen. ♥ Nickli Üyeden Alıntı
    Immm. Onun bulunduğu ortama girip çevredeki herkesle tanışıp onlada tanışabilirsiniz ne bileyim ben hep öyle yapmışımdır ve hep işe yarar
    Silence is the most powerful scream.
    ..http://bayantoplusac.tumblr.com/

okulumda yeni olduğum halde okulumdaki en popüler ve yakışıklı çocukla kankayım şuanda nasıl oldu anlatıyım en yakın kız arkadaşım bu çocukla arkadaştı ama sadece adlarını falan biliyolar bi kere falan konuşmuştur kızla bi gün ben otobüs bekliyodum o çocukta geldi gördüm uzaktan falan yaklaştığında gülümsedim sonra naber dedim (çocukla daha hiç konuşmuşluğum yoktu ) tabi cevap verdi şu otobüs geçtimi falan diye sordu yok daha geçmedi bende onu bekliyorum dedim bilmemne sonra müzik dinlemeye devam ettim :S çocuk bi süre sonra yine yanıma geldi ee otobüs bekliyoruz böyle boşboş etrafa bakığ müzikmi dinliyicez dedi sonra güldüm falan konuştuk öyle hergün aynı durakta görüşe görüşe kanka olduk ... neyse neden bu olayı yazdım bilmiyorum çokta sıkıcı okuyan varsa saolsun konu şu yani gülümseyerek herşeyi başarabilirsin (evet çok saçma bi yazı oldu)

Senior Member
    Nereden
    onun kalbii <3

Alıntı ilovegaga Nickli Üyeden Alıntı
    okulumda yeni olduğum halde okulumdaki en popüler ve yakışıklı çocukla kankayım şuanda nasıl oldu anlatıyım en yakın kız arkadaşım bu çocukla arkadaştı ama sadece adlarını falan biliyolar bi kere falan konuşmuştur kızla bi gün ben otobüs bekliyodum o çocukta geldi gördüm uzaktan falan yaklaştığında gülümsedim sonra naber dedim (çocukla daha hiç konuşmuşluğum yoktu ) tabi cevap verdi şu otobüs geçtimi falan diye sordu yok daha geçmedi bende onu bekliyorum dedim bilmemne sonra müzik dinlemeye devam ettim :S çocuk bi süre sonra yine yanıma geldi ee otobüs bekliyoruz böyle boşboş etrafa bakığ müzikmi dinliyicez dedi sonra güldüm falan konuştuk öyle hergün aynı durakta görüşe görüşe kanka olduk ... neyse neden bu olayı yazdım bilmiyorum çokta sıkıcı okuyan varsa saolsun konu şu yani gülümseyerek herşeyi başarabilirsin (evet çok saçma bi yazı oldu)
    yoo gayet mantıklı bi yazı olmuş ya ama herkes o kadar sanslı olmayabiliyor. mesela sizin tanısmak için ortamınız varmış. otobüs duragında işte o ortam biraz zor bizdeee ama cok sanslısın yani
    #
    Every tear a waterfall
    In the night, the stormy night,
    She'd close her eyes
    In the night, the stormy night,
    Away she'd fly
    And dreamed of paradise

Seninle aramızda bir şeyler varsa şayet, oda mesafeler artık..

ııı şey zormuş işin gördüğün yerde selam de bilmemne sonra kalem iste mesela yolda yürürken gördüğünde örneğin: -pardon bi numara yazmam gerekiyoda kalemin varmı diyip kalemi al sonra mesela eline bişiler yaz (kendi eline onunkine değil ) sonra işte telefonuna yaz o numarayı sanki kaydetmen gerekiyomuş gibi geri ver sonra teşekkür et aynı yöne doğru gidiyosanız işte yolda eşlik et teşekkür ettikten sonra çok yapmışlığım var fazla yakışıklı bi çocuk oluyo o yönde olmasa bile yolum onun yanından gidiyorum

Senior Member
    Nereden
    ...And powerful Ben güçlüyüm. Unstoppable Durdurulamayanım…

Alıntı dijital_portakal Nickli Üyeden Alıntı
    onun yakın bi arkadaşıyla veya kankasıyla arkadaş olmak (:
    .................................................. ...............LUCY HALE
    http://goo.gl/NOS1H http://goo.gl/mVe4o
    http://goo.gl/NjuV2 http://goo.gl/7Glnl

Alıntı Queen Serena Nickli Üyeden Alıntı
    Erkeğin kim olduğuna bağlı.
    Benimkine "Selam. Tanışalım mı?" desem çok etkilenirdi mesela asdjklfd
    Çalışkan biriyse bir test sorusu ***ürüp sorabilirsin, işte öyle esprili biriyle "Selam. Tanışalım mı?" diyebilirsin.Ya da klişe bir şekilde çarpabilirsin, işe yaramadığını görmedim hala
    bnce de kişiye göre degişir. aynı yöntem herkesde işe yaramayabilir.

Herşeyimiz aynı desem?
    Bende tam bu konuyu açıcaktım...
    Bende onla tanışmaya çalışıyorum ama çocuk acayip havalı ! 5-6 kişilik bi erkek grubu var ve hep onlarla takılıyo. Biraz çapkın .Ve hep bi üst sınıfın kıızlarına bakıyo :/
    İki kişi arasında kalırsanız 1. seçin. Ama asıl zor olan hangisinin 1. olduğunu bulmak...