Warning: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/heygirl.com.tr/httpdocs/forum/includes/class_core.php on line 1960
...
Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 67 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ...

Re: Yok Artık... birlikte olmuşlar ohaaa...

Bence bir süre görüşme.
    Seninde bazen bunlara ihtiyacın var, nasıl gidip biriyle birlikte olmuyorsan, oda olmamak zorundaaa.
    Basit mi lan bu kadar ?

onu kullandıysa bi gün seni de kullanmayacağı ne mağlum

Alıntı RecHeeL Nickli Üyeden Alıntı
    Kızlar ben yeni üyeyim sadece içimi dokmek istiyorum 17 yaşındayım 3 yıldır düzenli bir ilişkim vardı taa ki düne kadar erkek arkadaşımın babasının bir ayakkabı mağazaları var ve o her gün okuldan sonra yardıma gidiyordu babasına bunların karşısında baymak'ın showroom u vardı oraya yeni bir kız almışlardı işe bunlar baya samimi olmuşlar ve geçen hafta salı akş***ı aramalarıma mesajlarıma cevap vermedi ben şüphelendim ama konduramadım herneyse ertesi gün sorduğumda babamlaydık biraz işlerimiz yoğundu depoyu düzenledik yeni mallar falan geldi bende o karışıklıkta telefonu depoda bi yere koymuşum bulamadım anca bu sabah buldum dedi bende inandım herşey normale döndü dün telefonum çaldı açtım merhana ben duygu dedi ismini bile bilmediğimden merhaba kimsiniz dedim ben x in karşı dükkanında çalışan kızım geçen hafta salı akş***ı sevgilini merak ettin mi dedi ne diyorsun sen ya dedim güldü onların depoda beraber sabahladık birlikte olduk haberin olsun merak etme bi daha haber alamazsan benim kollarımda dır bil diye haber vereyim dedi bu arada kız bundan 2 yaş büyük bi anda delirdim küfürler ettim telefonu kapadım ve x i aradım dedim bunlar doğrumu hemen evin oraya geldi ve konuşmamız lazım dışarı çık dedi giyindim çıktım zaten sürekli ağlıyordum bana herşeyi anlattı resmen kızla cinsel anlamda beraber olmuşlar bana tek gecelikti dedi
    kız zaten or.os.pu dedi sadece kullandım dedi benimde ihtiyaçlarım var ondan karşıadım dedi ama seni seviyorum sen benm için çok özelsin evleneceğim kızsın dedi sizce onu affetmelimiyim çok zor durumdayım kalbim affet diyor mantığımsa o gece yapan bir daha yapar diyor

Sakın.! Asla Affetme.! Rezilliğe Bak ya.! Bütün Erkekler Aynı Hepsi Aynı.!
    Oldu Seni Aldatsın Sen Affet.! Düşünsene Senden Başkasına Dokundu.! Onurun Gururun Var Kızım Senin.! Köpek Olsun Peşinde Bırak Affetme.! Ben Senin Yerinde Olsaydım Asla Affetmezdim. Ben Kaldıraramam.
    Bak Sakın Üzme Kendini. Deymez Çünkü.! Mutlu Görünki Canı Yansın.!
    ★ A beautiful smile, like sunlight into a dark house..☺

'Karın Ortasında Donmak Üzeresin. Uyumak Tatlı Geliyor; Ama Sen, Öldüğünün Farkında Bile Değilsin.'❤

Alıntı sevimli_kelebek Nickli Üyeden Alıntı
    onu kullandıysa bi gün seni de kullanmayacağı ne mağlum

söyle bir durum var 4 yıldır beraber olduğumuzdan artık ailelerimiz biliyor ve babası da beni çok sevior hatta bu yaz kardeşimin sünnet düğününe geldiler ailecek öle bir ihtimal söz konusu değil bu yıl askere gidecek askerden sonra gelip isteyecekler yani öle bişi söz konusu bile olamaz

Alıntı AaycaA Nickli Üyeden Alıntı
    Kızlar ben yeni üyeyim sadece içimi dokmek istiyorum 17 yaşındayım 3 yıldır düzenli bir ilişkim vardı taa ki düne kadar erkek arkadaşımın babasının bir ayakkabı mağazaları var ve o her gün okuldan sonra yardıma gidiyordu babasına bunların karşısında baymak'ın showroom u vardı oraya yeni bir kız almışlardı işe bunlar baya samimi olmuşlar ve geçen hafta salı akş***ı aramalarıma mesajlarıma cevap vermedi ben şüphelendim ama konduramadım herneyse ertesi gün sorduğumda babamlaydık biraz işlerimiz yoğundu depoyu düzenledik yeni mallar falan geldi bende o karışıklıkta telefonu depoda bi yere koymuşum bulamadım anca bu sabah buldum dedi bende inandım herşey normale döndü dün telefonum çaldı açtım merhana ben duygu dedi ismini bile bilmediğimden merhaba kimsiniz dedim ben x in karşı dükkanında çalışan kızım geçen hafta salı akş***ı sevgilini merak ettin mi dedi ne diyorsun sen ya dedim güldü onların depoda beraber sabahladık birlikte olduk haberin olsun merak etme bi daha haber alamazsan benim kollarımda dır bil diye haber vereyim dedi bu arada kız bundan 2 yaş büyük bi anda delirdim küfürler ettim telefonu kapadım ve x i aradım dedim bunlar doğrumu hemen evin oraya geldi ve konuşmamız lazım dışarı çık dedi giyindim çıktım zaten sürekli ağlıyordum bana herşeyi anlattı resmen kızla cinsel anlamda beraber olmuşlar bana tek gecelikti dedi
    kız zaten or.os.pu dedi sadece kullandım dedi benimde ihtiyaçlarım var ondan karşıadım dedi ama seni seviyorum sen benm için çok özelsin evleneceğim kızsın dedi sizce onu affetmelimiyim çok zor durumdayım kalbim affet diyor mantığımsa o gece yapan bir daha yapar diyor

Sakın.! Asla Affetme.! Rezilliğe Bak ya.! Bütün Erkekler Aynı Hepsi Aynı.!
    Oldu Seni Aldatsın Sen Affet.! Düşünsene Senden Başkasına Dokundu.! Onurun Gururun Var Kızım Senin.! Köpek Olsun Peşinde Bırak Affetme.! Ben Senin Yerinde Olsaydım Asla Affetmezdim. Ben Kaldıraramam.
    Bak Sakın Üzme Kendini. Deymez Çünkü.! Mutlu Görünki Canı Yansın.!

Öle yapmam gerektiğini biliyorum ama çok seviyorum ve çok canım yanıyor

Affetme sakın onun ihtiyaçları varsa seninde ihtiyaçların var ama sen gidip bi başkasıyla beraber olmuyorsun.Bikaç gün peşini bırakmaz sonra dank diye yeni bir sevgili bulur kendine onun için hiç üzülmene değmez
    http://goo.gl/Gtqjphttp://goo.gl/0le7y
    _________________You've been hit by You've been struck by a Smooth Criminal
    http://goo.gl/JLASL-_http://goo.gl/ab87N

Alıntı HaykoLik Ergen. ♥ Nickli Üyeden Alıntı
    Bence bir süre görüşme.
    Seninde bazen bunlara ihtiyacın var, nasıl gidip biriyle birlikte olmuyorsan, oda olmamak zorundaaa.
    Basit mi lan bu kadar ?

hala mesaj atıyor bir anlık bir hataydı lütfen diye

Alıntı HaykoLik Ergen. ♥ Nickli Üyeden Alıntı
    Bence bir süre görüşme.
    Basit mi lan bu kadar ?

hala mesaj atıyor bir anlık bir hataydı lütfen diye
    Ama o kıza arama cesaretini vermiş. Seni çok seviyor olsa, bir erkek olarak ihtiyacını karşılasa bile sana duyurmamaya çalışırdı.. Gördüğün gibi bi çabada yok

hayatta affetme . tek gecelikmişmiş buna inanılır mı ya? kendisi öyle dese bile kızın sonra bir kez daha kandırmayacağı ne malum? sakın affetme yoksa Allah korusun daha da kötü şeyler olabilir. zaten böyle bir durumda onu eskisi gibi sevemezsin diye düşünüyorum. en azından ben olsam sevemezdim
    we change,
    we grow up,
    we love,
    we hurt,
    we are teenagers. we'll still learning...