Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lisede ilk gün anıları:)liseye gidnler ve gideceklr buraya:D

Re: lisede ilk gün anıları:)liseye gidnler ve gideceklr buraya:D

Alıntı ...cagla... Nickli Üyeden Alıntı
    ilk gün heyecandan ölmezsem yazarım buraya. 2 gün kaldı lan
    harbi lan şaka gibi daha DÜN tatil yeni başlamıştı
    we change,
    we grow up,
    we love,
    we hurt,
    we are teenagers. we'll still learning...

Alıntı Ashley_5 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı weiRrdable Nickli Üyeden Alıntı
    İlk gün olanları yazıcam buraya temam.
    [img]images/29853652/tumblr_m4i42yIbss1qi9dhho1_500_large.gif[/img]

[quote=_kiss_97]
    Alıntı "Ashley_5":1ud4lrbz Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı weiRrdable Nickli Üyeden Alıntı
    İlk gün olanları yazıcam buraya temam.
    [/quote:1ud4lrbz]

aynen

ee hadi millet ilk gün bitti kimse birşey yazmamış...

neyse ben yazıyım.

okula arkadaşmla beraber girdik etrafa bakınıyoruz. hep büyükler var kendimizi çok çömez hissettik haliyle. sonra listeler asılmış onlara baktım yerimize geçtik.

Hasal müdürünün konuşması acayip uzundu ama şu benzetmeye öldüm : "sizler vagon değilsiniz,sizler lokomotifsiniz"

sonra sınıfa birinci olarak gelen çocuk konuşma yaptı. zavallı çocuk konuşurken dıııtt diye bir ses konuştu sesi gelmiyor çocuğun. ama hala konuşuyor zavallı anlamadı neyse ki sonra mikrofon düzeldi

çocuğn konuşması bitince büyük sınıflardan bazıları ıslık çaldı. müdür de buna kızdı ve dedi ki "ıslık çalarak lokomotif olamazsınız"

neyse işte sınıfa girdik. 1. dersin zaten yarısı törenle geçti 2. ders öğretmen gelmedi o sırada büyük sınıflardan biri geldi güldü güldü çıktı salak dalga geçeyim derken dalga geçilecek duruma geldi yani

3. ders ingilizceci geldi işte. 16 veya 15 ders ingilizcemiz varmış

sonra türkçe öğretmeni geldi kadın mini etek giymiş arkada bir metre yırtmaç. bir havalr bir kendini beğenmeler. neyse geldi sınıfa çok kısık bir sesle bir şeyler söyledi öyle kısık ki sesi zar zor duyduk sonra sesi birden değişti yükseldi nerdeyse bağırıyo sonra kendimizi tanıttırıyo, birinin 7 aylık kardeşi varmış, sesi aniden değişime uğradı uzaydan gelmişgibi oldu flan ayyyy o cook tatlıdır dedi ama o nasıl bir deyiştir öyle

neyse, sonra bize sordu ilk tercihi hasal olan var mı diye kimse el kaldırmadı sonra bi kız ilk mantıklı tercihimiz hasaldı dedi. sonra hoca "o niye" dedi kız da "bir istanbul lisesi, kabataş lisesi daha iyi olurdu daha güzel" dedi. sonra bu manyak hoca kendini göstererk asıl güzellik burda demez mi?

neyse, son ders skills dersi, kadın gidi bir sessiz konuşuyo zorl duyuyoruz ama o gerçekten çok sessiz yani bi sessiz bir bağırırasına değil bizi de etkiledi herkes bir sus pus oldu bize bişey soruyo cevaplıyoruz ama ondan etkilendik ya bir kere çok kısık sesle söylüyoruz

sonra servislere gittim . birine sonrdum erenköy hangi servis diye "dur kızım bekle" dedi bekledimm bekledim sonra dayanamadım başka servisçiyte sordum o da bekle dedi yine bekledim bekledim neyse sonra başkasına söyledi de o gösterdi aman neyseki

servise girdim benim gibi bir çömezin yanına oturdum. sonra orda büyük sınıflar yanımızdalar mantı pide falan konuşuyorlar ya sonra başka şeyler de konuştuılar biz de konuştuk.

yani... gitmeden önce yaptığım o kadar heyecan boşunaymış. ya kimse konuşmazsa korkusu da boşunaymış. hiç de düşündüğüm gibi değildi, hrikaydı
    we change,
    we grow up,
    we love,
    we hurt,
    we are teenagers. we'll still learning...

"""lisemde İlk günüm beklediğimden fazlaca iyidii ... eski okulumda 6 kişi aynı lisedeydik sıralara falan geçmeden önce onlarlaydm..herkez sıraya geçerken ben servis ve yemekhane kaydı ile uğraşıyordum . sıraya geç kaldım sınıflar falan okunmamaıştıı.. sonraaa dersaneden en iyi arkadaşımla aynı okulda oldumu öğrrenddiiimm . tabi ben bu sırada 2-3 kızla tanıştım bile deniz-semra-mervee..... ilk 2-3 tenefüs eski okul arkadaşklarımla takıldım . sonra yemek arasına denizlerle çıktım ve çok iyi arkadaş oldukk son ders yanıma başka bi kız geldi onlada iyiz .. kız deniz'lerle ilköğretmden ark oldumuzu sanıyomş Saolsn büyklerde kestlr durdular zateen ... ilk günden derste işlediikk doluda ödev verdiilerr .ilk hafta sınavımızda vaarrr . süper dimi

hiç bekledğim gibi deildii .. çok daha iyidi.

yaaa bide lise3'e giden biri var . nette tanışmıştmm. bnden hoşlanndıını sölemşti.. bn bayaaa terslemiştim . fotolarında tipsiiz çıkmıştıı.. amaa okuldaaa çok tatlıydıı.. çocuk acayip yakışıklııı. o beni görmedii .. faceden konşcam şmdii . ay yerm ben onuu...
    Pişmanıımm!!

Ya bide bu gün okulda hiç düşmedim yaa . Bnde şaşırdım ama az vardır. düşerim yakında..
    Çömez muhabbetide olmadı yaa ... Hatta büyükler normal gelip konştlr yani bbzde ama ynlış anlamayın dalga geçmek amacıyl konuşma deill . normal konştlr yani..""""

bu dündüü... bu günde güzeldi ya sınıfımız yeni tanışmış gibi deill herkez tanışmış önceden kırk yııllık sınıf gibiyiz. ayrıca Çağrrııııııı pişmanım duy sesimi laann... çoook tatlısın facedeki gibi deilsn pişmanım ..... please.
    Neyse saçmaladım ben. dewam ediyim..
    10 mu 11 bilmiyorum bi kız bi erkek gelio sınıfa her tenefüs bizmle konuşuolr falan . çömez mualemesi olmadı yanii.. sınıf süper yanii . derslerde gülmekten hocaı dinlemiyoruzz. geometriciyi öldürcem yakındaa.. susmuyo kadın yaa.. ayy mutlu oldum bakk.
    Adım AYŞE arkadaşlar öyle şeyedebilirsiniz. (qizemli_qirl'ü bi ergenlik sonucu yapmıştım sanırım..) Yaş : 17 Lise 3

Twitter : https://twitter.com/mavispollyanna

Of ben de seneye başlıcam liseye çok heyecanlıyım. yok mu başka 1. günü anlatıcak ?