Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lisede ilk gün anıları:)liseye gidnler ve gideceklr buraya:D

lisede ilk gün anıları:)liseye gidnler ve gideceklr buraya:D

hadi şimdi liseye gidenler ve gidecekler burayaaa !!

liseye gidenler hemen ilk gün anılarını yazmaya başlasınlar zaten liseye bu sene gideceklerde pazartesiden itibaren anılarını paylaşırlar

güzel olur bence ne dersiniz
    we change,
    we grow up,
    we love,
    we hurt,
    we are teenagers. we'll still learning...

Re: lisede ilk gün anıları:)liseye gidnler ve gideceklr buraya:D

Of lan bu konuyu ben açacaktım

Alıntı Gossp_Girl. Nickli Üyeden Alıntı
    Of lan bu konuyu ben açacaktım
    hadi ya benim de bugün aklıma geldi hemen açtım
    we change,
    we grow up,
    we love,
    we hurt,

Member
    Nereden
    Ekranla göz göze :D

Öhöm öhöm, geçen yıl bizim sınıf sessizlikten yıkılıyordu ilk ders. Tenefüs geldi, bizim sıra birden coştu. Diğerleri bize garip garip baksa da duvar kenarındakiler ikinci dersin sonunda yıllardır arkadaşmış gibiydi. Kısacası kimse heyecan yapmasın, hemen alışılıyor yeni okula.
    http://images2.fanpop.com/images/pho...67-250-141.gif

"Moralim bozuktu, ama 17 yaşında bir milyoner olduğumu hatırlayınca düzeldi." Chuck Bass

http://img412.imageshack.us/img412/9939/53027729.png

Alıntı Aysii_215 Nickli Üyeden Alıntı
    Öhöm öhöm, geçen yıl bizim sınıf sessizlikten yıkılıyordu ilk ders. Tenefüs geldi, bizim sıra birden coştu. Diğerleri bize garip garip baksa da duvar kenarındakiler ikinci dersin sonunda yıllardır arkadaşmış gibiydi. Kısacası kimse heyecan yapmasın, hemen alışılıyor yeni okula.
    valla ben bir ders boyunca sessizlik olursa heyecan ve stres nedeniyle kalpten giderim inş. öyle olmaz valla ders kaç dk. bilmiyorum ama 40-50 dk falandr heralde ne olcak. o süre 40 -50 yıl olmasın sonra bana kalpten gitmesemde bu zaman olayından sinir krizi geçiririm yani inş. gider gitmez herkes kaynaşmaya başlar
    we change,
    we grow up,
    we love,
    we hurt,

2 Sene Önce Lise 1'e Başladığımda Sınıfta Tek Kız Bendim Gelenle Geçenle Konuşuyodum Öyle Sohbet Muhabbet Güzeldi Yani Kasma Kendini Yeter Herkez Aynı Durumu Paylaşıyo Okulun İlk Günü Sonra Lise 2 Derken Koskoca İstanbulun En Büyük Meslek Okulu Haydarpaşa'daki 6000 Öğrenciyle Kanka Olmuşun Ahh Ahh 1 Senem Kaldı Lisenin Bitmesine Bitmesin Yaaa
    ★ A beautiful smile, like sunlight into a dark house..☺

'Karın Ortasında Donmak Üzeresin. Uyumak Tatlı Geliyor; Ama Sen, Öldüğünün Farkında Bile Değilsin.'❤

[quote=just_smile]
    Alıntı "Aysii_215":1c6wz0i8 Nickli Üyeden Alıntı
    valla ben bir ders boyunca sessizlik olursa heyecan ve stres nedeniyle kalpten giderim inş. öyle olmaz valla ders kaç dk. bilmiyorum ama 40-50 dk falandr heralde ne olcak. o süre 40 -50 yıl olmasın sonra bana kalpten gitmesemde bu zaman olayından sinir krizi geçiririm yani inş. gider gitmez herkes kaynaşmaya başlar [/quote:1c6wz0i8]

40 - 50 Dakkamı? Hahaha Biz Tam 80 DAKKA Ders İşliyoruz Kesintisiz Hatta Bölüm Derslerimize 8'de Girip 10:30'da Çıkıyoruz
    ★ A beautiful smile, like sunlight into a dark house..☺

'Karın Ortasında Donmak Üzeresin. Uyumak Tatlı Geliyor; Ama Sen, Öldüğünün Farkında Bile Değilsin.'❤

ben ilk defa liseye gidicem ve çoook heyecanlıyım. yeni ortam yeni hocalar yeni arkadaşlıklar... çok merak ediyorum ilk günü

Bizim sınıfta bazıları birbirini yaz okulundan tanıyordu.Öğretmenlerin hepsini yaz okulundan tanıyorduk.Bütün öğretmenler kendinizi partide gibi düşünün ve tanışın edi ve sınıfın ortasına geçtik öyle muhabbet başladı.İşte herkes tatilinden falan bahsediyordu.Yemekhaneye herkes yaz okulunda samimi olduğu arkadaşlarla gidiyordu ben sınıftan bi kız ve ikimizin arkadaşlarıyla birlikte oturdum.Samimi bi ortam vardı.Yani her şey güzeldi.
    http://i56.tinypic.com/2zodmvb.jpghttp://i55.tinypic.com/2lbbzo3.jpg

Biri, onu sevmemin nedenini ille de açıklamamı isterse, bunu ancak şöyle yanıtlayabilirim, sanıyorum:
    Çünkü o, oydu, ben de bendim.

Senior Member
    Nereden
    Konum, Konum, Konum ??

Alıntı sevimli_kelebek Nickli Üyeden Alıntı
    ben ilk defa liseye gidicem ve çoook heyecanlıyım. yeni ortam yeni hocalar yeni arkadaşlıklar... çok merak ediyorum ilk günü

Liseye zaten herkes 1 kere gittiği için ilk defa demen komik yani