Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: boy...sinir oluyorum

boy...sinir oluyorum

kızlar benim boyum 1.60 falan.kısayım ama pek takmıyorum yani.bu hayatta kafaya takılacak daha büyük sorunlar var.sonuçta 1.70-80 olup da tekerlekli sandalyede olan insanlar da vaedır bu dünyada.
    ama sorunum sinir bozucu yeğenim...benden 2 yaş küçük.3-4 cm falan uzun benden.iki de bi çok ufaksın,çok küçük gösteriyosun diyo.gıcıklık olsun diye elini omzuma atıyo.elleriyle ellerimi ölçüp ne küçük parmakların var falan diyo.
    sizce o böyle davrandığında ona kapak olacak, bir daha b konuyu aç-a-mamasını sağlayacak ne söyleyebilirim yada ne yapabilirim yardım edin lütfen
    benim için önemli

Re: boy...sinir oluyorum

fazla kısa değilsin ki.benim gibi 1.55 olsan ne yapacaktın.boşver sen o gerizekalıyı.emin ol yalnızca egosunu tatmin etmeye çalışıyo.
    yeğeninee gerizekalı diyorum kırılmazsın umarım.ama o sana böyle davranıyosa sen de onunla çok samimi olma sır verme eksiğini bulduğu anda seni sırtından vurabilir.

işte kan bağı olması yetmiyo iyi anlaşmak içn.insan yeğenini seçemiyo

takma boşver! umursama dediklerini tersle zıt cevap ver sert çıkışlar yap; rahatsız olduğunu anlar eğlencesi kalmaz vazgeçer

Senior Member
    Nereden
    Tolga Çevik ♥

Boyun uzun ama aklın kısa de.

Alıntı 6nly Nickli Üyeden Alıntı
    Boyun uzun ama aklın kısa de.
    haha bu da bi seçenek

'Devede de boy var amaaa eşek önden gider şekerim'
    'herşeyin küçüğü makbul' vs. vs. en azından ben bana kısa diyenlere böyle diyorm. üstelik bende yaklaşık o boydayım.
    -uzun arkdaşlar söz meclisten dışarı-