Warning: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/heygirl.com.tr/httpdocs/forum/includes/class_core.php on line 1960
Çiçeklerin Arasındaki Erkekler - Sayfa 3
Sayfa 3 Toplam 27 Sayfadan BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu
Toplam 267 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çiçeklerin Arasındaki Erkekler

Re: Çiçeklerin Arasındaki Erkekler

Güzelll Devam ett..

Senior Member
    Nereden
    Aya'nın kalbi

[b]Teşekkür ederim hepinize yorumlarınız çok güzel Aslında şimdi anime izleyecektim ama sizi kırmayayım yazayım dedim

Evde morelimin daha iyiydi. Bunu annem de farketmişti ve bana beş kez neden bu kadar mutlu olduğumu sordu. Aslında mutlu olmamın nedeni şu zamana kadar arkadaşlarımı koruyamadığım için kendimden nefret etmem. F4 ü karşıma almama cesaret edemiyordum ama şimdi... şimdi ne kadar zor olsade F4 e savaş ilan etmiştim.
    Sabah her zamanki saatte evden çıktım. Ayyakkabı bağcıklarımdan birisi açılmıştı onu bağlamak için yere eğildim. O sırada önümde siyah büyük bir araba durdu. Kapıları açılıp içinden 3-4 takım elbise giymiş adam çıkıp beni arabaya koymaya çalıştı. Bağırmak yerine çırpınmaya başladım ve kapıyı sımsıkı tuttum.O sırada beni arabaya sokmaya çalışan adamlardan biri burnuma beyaz bir bez dayadı. En son gördüğüm şey, karşıdaki siyah arabanın arka camı açılması ve Ebrar'ın bana bakışı..

Bir ara uykum hafifleşti ve gözlerimi biraz açtım. Güzel kokular ve vücudumun her yerini ovan kadınlar vardı. Gücüm ancak buna yetmişti. Göz kapaklarım tekrar kapandı
    Bu sefer uykumun kaçtığından emindim. Gözlerimi yavaş yavaş açtım. Karşımda siyah diz altında elbise giyinmiş, siyah topuklu ve pırlanta küpe kolye takmış birisi duruyordu. Siyah saçlarına dağınık topuz yapılmıştı. Kız çok güzel olmuştu; benim yaşlarımda ve benim kadar uzundu. Sonra bu kızı bir yerden tanıdığımı fark ettim. Ayağa kalkıp kıza yaklaştım.
    Beynim çalışmaya başladı. Bu bir aynaydı ve güzel kızda bendim!. Tanrım ben bu kadar güzel bir kız değilim ve ve benim böyle kıyafetlerim yok. Aynada bir kıpırtı gördüm. O kıpırtının olduğu yere bakınca Ebrar'ın bir koltukta oturup beni izledğini gördüm. Hemen ona döndüm.
    '' Sen ne yapmaya çalışıyorsun?''
    Gülümsedi''Sende şaşırdın değil mi?'' Ayağa kalktı ''Ah paranın yapamayacağı hiçbir şey yok''
    Aklıma siyah araba ve adamların beni bayıltması geldi ve sonra Ebrar...
    ''Beni kaçırdın, bu büyük bir şuç. Benden ne istiyorsun?''
    Ebrar nazikce kolarını kavuşturdu. ''Şu anda sana 100 milyar harcadım''
    Ağzımın şoktan açıldığı farkettim ''Ne yüz milyar mı?''
    Başını yana eğdi ''Elbise 20 milyar, ayakkabı 20, mücevherler 40, saç ve makyajınla toplam 100 milyar''
    Aman tanrım bu ne yapmaya çalışıyor?
    ''Eğer ilan ettiğin savaşı geri çekersen sana her gün bu kadar harcarım. Ayrıca kimse bilmemek şartıyla sneinle çıkarım''
    Ha? Bu ciddimi?
    Ona doğru bir kaç adım attım''Sen kendini ne zannediyorsun? Parayla herşeye sahip olunacağını mı zannediyorsun? Hayatta olmaz. Beni öldürselerde seninle çıkmam''
    Bakışları sertleşti. Ona yumruk atmamak için kendimi tuttum. Kolyeyi ve küpeleri çıkartıp üzerine fırlattım. Ayyakkabıları çıkartırken elbiseyi önünde çıkaramıyacağımı farkettim. Hemen o odadan uzaklaştım.
    Kolidor çok büyüktü. Üniformalarımı bulmak için bir kaç odaya girip çıktım. Her bir oda bir 4+1 ev büyüklüğündeydi. Artık ayaklarım üşümeye başlamıştı. Merdivenleri inerken 6 tane (yine) üniforma giyen adam gördüm
    ''Pardon ben ee şeyy'' İkisi beni alıp bir kenara çektiler. O kadar kabalardı ki
    ''I beni buraya bayıltarak getirdiler üniformamı arıyorum'' Bir hizmetci kızı çağırdılar. Beni bir odaya götürüp aceleyle üzerimi değiştirdi ve yangından mal kaçırı gibi beni kapının önüne koydular.
    ''Aa şey...ıı'' Adamlar içeri girince yerdeki çantamı aldım. Tanrım Ebrar'ın böyle bir evde bu hale gelmesi gayet normal. Biraz ilerledikten sonra eve baktım. Bir okuldan hatta alışveriş merkezinden çok daha büyüktü.
    Kısık sesle ''Böyle birini düşman edinmem pek iyi olmadı

Tabi o sırada bilmiyor ki Ebrar'ın onu pencereden gözetlediğini [/b]

Senior Member
    Nereden
    Edward & Bella ♥

Ebrar'a sinir oldum herşeyi parayla satın alacağını düşünüyor
    Birde utanmadan benimle çık diyor
    Güzeldi Çabuk Devam...

Senior Member
    Nereden
    Nick Callous (Callous), Ege (Dedikodu), Athena (Calista Lisesi), Kill Crean (Mavi Pelerin) benimdir.

Kayra kayra kayra kayra
    Ji Hoon Ji Hoon Ji hoon Ji hoon
    Hanazawa Rui Hanazawa Rui Hanazawa Rui Hanazawa Rui

Hala aynı karakteri seviyorum! Devamm
    http://goo.gl/Wv2XO http://goo.gl/nZ7xe

http://goo.gl/ygrpJ http://goo.gl/s6MjS

http://goo.gl/1rIqm http://goo.gl/doQ2a

NİALL HORAN AŞKTIR. ♥

SIRMASIRMASIRMASIRMASIRMASIRMA Nick Callous ♥

Her yeni yazını okuduğumda devam yazıyorum ve yine devam yazmaya devam edicem.

Senior Member
    Nereden
    Aya'nın kalbi

Öyle demeyin ya Ebrar çok tatlı

Şuna bir bakın işte size F4

DEVAM

Akşam Almira'yla buluştuk. Okul içinde onunla hiç konuşmuyoruz, eğer konuşursak o da kırmızı kart alır. Yolda yürürken kendimi bir tuhaf hissettim. Bu aralar sürekli kendimi hazırda bulunduruyorum sanki her an Ebrar'ın beni kaçırtıcağını düşünüyorum. Ve bu aralar birisini çok sık düşünüyorum.
    Kayra'nın turuncumsu uzun saçları, beyaz pürüzsüz teni ve harika anlamlı bakan gözleri sürekli aklıma geliyor. Kayra acaba neden sürekli beyaz giyiyor? Beyazın dışında iki üç kez ya açık gri yada krem giydiğine şahit oldum. F4 ün diğer üyelerine göre daha sportif giyiniyor. Ve ve o çok gizemli.
    Başımı hızla salladım. Neden şu anda onu düşünüyorum? Neden olur olmadık yerde beynime giriyor?
    ''Doğa şuradaki parkta biraz oturalaımmı?'' Yine gözlereini kocaman açmış, masumca sorusunu soruyordu.
    Gülümsedim ''Tabiki ''
    Oturuken öndeki banklardan birisinde Kayra'yı gördüm. Elinde bir dergi var ve ona odaklanmıştı. Bankta oturmuyordu sadece yaslanmıştı. Almira'ya döndüm ''Beni biraz burada bekler misin hemen geliyorum''
    Koşarak ona doğru gittim. Bir ara durup üstümü başımı düzeltip saçımı sağ tarafıma topladım (? yani tüm saı sağ tarafından... işte öyle )
    'Merhaba'' Gülümsedim. Cevap vermedi. Aramızda 5 adımlık mesfe bıraktım.
    ''Hava çok soğuk üşümüyormusun?''
    Başını yana eğdi hala dergiye bakıyordu. ''çörek yapmak için hangi malzemeler lazım?''
    ''Imm'' Yemek konusunda pek iyi değilimdir. Part-time bir pastacıda çalışıyorum ama çok şey bilmem. ''Yumurta, un, tuz?'' Cidden emin değildim.
    Kayra'ya baktım. Bana o kadar yaklaşmıştı ödün koptu. Başını eğdi ve dudağıma doğru daha fazla yaklaştı.
    ''E neden öyle bakıyorsun?''
    Biraz daha eğildi ve baş parmağını dudağımın kenarına sürttü '' Orda beyaz birşey var... nedir o?'' Aklıma buraya gelmeden önce yediğim unlu kurabiye geldi. Hemen geri gerir gidip elimle sildim''Un kurabiyesi yemiştim de''
    ''Un kurabiyesimi?''
    ''E-evet, şey benim gitmem lazım görüşürüz'' El salladım. Hemen ALmira'nın yanına gidip oradan uzaklaştık.

Sabah dolabıma tereddütle baktım. Ne yapacaklar şimdi de fare felan mı koyacaklardı. Adımımı hazırladım ve hızla dolabımın kapısını açıp geriye zıpladım. Hiç bir şey yoktu.
    Derin bir nefes alıp sınıfıma doğru giderken Almira2nın geldiği gördüm. Bana bakarken gözlerini kocaman açıldı bende ona gülümseyip elimi telefon yapıp ilerledim.
    Sınıfa girdiğimde kimse benimle sataşmadı, hatta thaf tuhaf bakan bile olmadı. Başımı yana eğip sırama oturunca o korkunç sesi duydum.
    ''Kırmızı kart! Kırmızı kart! 11-B'den Almira Genç(artık soyad bulamıyorum ) Kırmızı kart aldı!''
    Tüm sınıf kafeteryaya koşarken üzerime kaynar su dökülmüş gibi oldum. Nasıl olur da kırmızı kart alır? Koşarak kafeteryaya gittim. O sırada gözüme kenarda duran bir beyzbol sopası takıldı. Ne olur ne olmaz diye onuda aldım ve koşmaya devam ettim. Kafeterya beş dakikada dolmuştu. F4'ün dört koltuğu konulmuş üzerine üç F4 oturmuştu. Kayra oralarda değildi. Koşarak ortada tek başına kalmış ve her yeri un olmuş zavvallı Almira'nın yanına gittim. Ben gelince herkes üzerimize yumurta atmaya başladı.
    ''Kesin şunu!'' diye bağırdım.
    Ebrar'a bakarak 'Zengin olduğunuz için bunları yapmaya hakkınızmı var? Aptal mısınız?''
    Kenarlardan bir çocuk ''Aptal olan sensin'' dedi. Ona sert sert baktım.
    ''Bu hiç ama hiç eğlenceli değil'' derken birisi üzerime küçük bir plastik ketçap attı. Helimdeki beyzbol sopasıyla savunmamı yapıp karşı tarafa fırlattım. Derin bir oh çekerken plastik kutu Ebrar'ın tam üzerindeki merdivenliğe çarpıp, önüne düştü. Kapağı açılan kutunun içindeki sosun bir kısmı Ebrar'ın beyaz ayakkabısına akmıştı.
    Tuna ve Deniz yüzlerini ekşiterek(?) Ebrar'ın aykkabısına baktı. Ebrar ise ilk önce bana soğuk bir şekilde baktı sonra hiç hareket etmedin gözleri aykkabısına kaydı.
    Kendimi çok kötü hissettim. Ebrar ayağa kalkıp bana doğru yaklaştı.
    ''Arkadaşının ve senin kırmızı kartınızı geri almamı istiyorsan, yala'' Ayakkabısını bana uzattı.
    Gözlerim kocaman açıldı. Bunu nasıl yapabilirim. Ona baktım.
    ''Eğer bundan sıkıldıysan yalayacaksın''
    Bir süre gözlerim onda sabitlendi. Tüm öğrenciler ''Yala, yala,yala''diye tezahurat yaptı. Gözlerimi ondan kaçırdım, yavaşca ayağına eğildim.
    Tanrım bu çok iğrenç ve aşağılayacı bir durumdu. Ebrar çok ileriye gitmişti. Gözleirm dolmaya başladı. Yapmalıydım bunu, yapacağım..
    ayakkabısına daha fazla yaklaştım.
    ''Kabartma tozunu unuttun''
    Gözlerim sesin geldiği yeri aradı Kayra bahçe kapısının ordan bana gülümseyerek bakıyordu. ''Birçok kez yaptım ama kabarmadı, en sonunda internetten baktım'' Başını yana eğdi.
    ''Ö-özür dilerim'' ŞAşkınlıktan ne yapacağımı bilemiyordum. Ebrar ''Oyun bitti'' Ayağını önümden çekip Merdivenlerden yukarıya çıktı.
    Kayraya baktım bana hala gülümsüyordu. Sonra arkasını dönüp gitti.
    İnanamıyorum Kayra bana yardım etmişti. Hemde Ebrar'a karşı. Bu bu cidden çok harika bir şeydi.

Senior Member
    Nereden
    Aya'nın kalbi

Alıntı Tubaysr Nickli Üyeden Alıntı
    Her yeni yazını okuduğumda devam yazıyorum ve yine devam yazmaya devam edicem.
    Teşekkür ederim

Devamm canımm

Süperdi . Bi çırpıda okudum .

Devam ..

Senior Member
    Nereden
    Aya'nın kalbi

Şu anda biraz yorgunum ama bugün müsait olursam bir kez daha yazacağım ve bomba gibi bir yerde bırakacağım