Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Koton Vintage Çanta

Koton Vintage Çanta

Koton'da bir çanta buldum. Alıp, okulda onu kullanmak istiyorum ama bir sorun var: Fiyatı 70 tl. Bayramda topladığım paralara baktım 110 tl. Anneme de söyledim "O kadar para veremem ben bir çantaya" falan dedi. Ablamla birlikte gitmiştik Koton'a, ablam da çok beğendi çantayı. "35 35 verelim, ama çantayı yarı yarıya kullanıcaz" dedi. Çanta ikimizin gibi, ara sıra ben, ara sıra o kullanıcak. Ablam da henüz çanta almadı, zevki de iyidir kendine çok güzel bir çanta alır. 35 tl'yı o ödemese bile istediğim zaman değiş tokuş edip onun çantasını kullanabilirim, çünkü benim beğendiğim çanta aşırı güzel, kesin kullanmak ister.

Ne yapsam bilmiyorum, yarı yarıya mı verelim parayı? Ama çanta benim olsun istiyorum. Ortak kullanım şeyi gibi olucak kabul edersem. Napıyım kızlar ya bi yardım edin.

Bunun gibi, siyahları falan yok koyu kahverengi bir çanta. Kola asma şeyi de var.

Senior Member
    Nereden
    BABE,YOUAREDAMNHOT

Re: Koton Vintage Çanta

Daha küçügü bershkada 50 lira bende ondan alacaktım gitarımı degiştirmek istedigim için alamıyorum

bence 40 tl kalıyo baksana 70 ver al ama bence bir çanta için 70 tl pahalı ve okul için bu fotoğraftaki gibi vingate biraz komik kaçar gibime geliyor en azından bizim lisede öyle ama sen beğendiysen al tabiki.

Lokomotif Gülşen
    Çıtı pıtı Birsen
    Cici bici Ebru
    Esmer Banu

Alıntı ezGi-97 Nickli Üyeden Alıntı
    bence 40 tl kalıyo baksana 70 ver al ama bence bir çanta için 70 tl pahalı ve okul için bu fotoğraftaki gibi vingate biraz komik kaçar gibime geliyor en azından bizim lisede öyle ama sen beğendiysen al tabiki.

zaten bitmiş çantalar, yada kaldırılmış. Alamıorum yani.