Warning: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/heygirl.com.tr/httpdocs/forum/includes/class_core.php on line 1960
Bi yardım edin :(((
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bi yardım edin :(((

Bi yardım edin :(((

ooooooooooooooooooo
    Konu HaykoLik Ergen. ♥ tarafından (10-05-2017 Saat 00:09:54 ) değiştirilmiştir.

Re: Bi yardım edin :(((

Bu sorunu çözmek için ilk aklıma gelen şeyin heygirl olması , saçmaymış . Sağolun kızlar

bişey yapmaya kalkarsa polisi ararsın
    Neyse, ben gittim.

Senior Member
    Nereden
    MoraLimi Üzme Nan :D

Yaşı kaçta ? Yani eger öyle 13 14 yaslarndaysa sacmlma hc bi bq yapamaz yani ama eger 15 16 falan sa dikkatli ol .. Abinden falan yardm iste yani bence cnku aynsı bnm basıma geldi :S cidden de evme kdr kapıma dayandgı oldu ama ablama söyledm ve bana bayagı bir destek oldu .. )
    On the radio, radio, radio, radio
    I could listen to you all day
    You`re like a music video, video vi-vi-video
    I could look at you all day ♥

The_Smurfs ♥

Alıntı HaykoLik Ergen. ♥ Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar, bu sene yaz tatilinde kuzenimle dedemlerin yanına gittik erzincan'a. Neyse orda bi çocuk vardı baya bakıştık falan. Face'mi buldu , konuştuk. İlk buluştuğumuzda öpüşmek istedi. Yaptığı hareketler o kadar iğrençtiki. Buluşmayı 5 dk sonra bitirdim. Yüzyüze ayrılıktan korktum. İstanbula gelince bitirdik. bitirdim. her neyse. Evime geleceğini söyleyerek beni korkutuyordu. Abim vardı sonuçta. Engelledim sildim. Meğer beni bir hesaptan takip ediyormuş , haftalar sonra yani dün gece tekrar mesaj attı okul başlasın her gün gelicem diye. Gelipte bana bi zarar vermesinden çok korkuyorum ya da ailemin öğrenmesinden... Nasıl ikna edebilirim Annemlere anlatamam imkansızzzz
    Kardeşim Ver Çocuğun İletişim Adresini Özelden. Ben Bi Güzel Fırçalıyım Onu. Neymiş Kızları Tehtit Etmek Görsün..

Senior Member
    Nereden
    Buralar hep yalnızlık..

Alıntı BoqurtLen_xx Nickli Üyeden Alıntı
    Yaşı kaçta ? Yani eger öyle 13 14 yaslarndaysa sacmlma hc bi bq yapamaz yani ama eger 15 16 falan sa dikkatli ol .. Abinden falan yardm iste yani bence cnku aynsı bnm basıma geldi :S cidden de evme kdr kapıma dayandgı oldu ama ablama söyledm ve bana bayagı bir destek oldu .. )
    anangile selam söyle.

ortak bir arkadaşınız varsa onunla konuş çocuğu ikna etmeyi denesin
    BOYS OVER FLOWERS ♥

Senior Member
    Nereden
    I’m + ☊ = Goodbye World.

Alıntı BoqurtLen_xx Nickli Üyeden Alıntı
    Yaşı kaçta ? Yani eger öyle 13 14 yaslarndaysa sacmlma hc bi bq yapamaz yani ama eger 15 16 falan sa dikkatli ol .. Abinden falan yardm iste yani...