Warning: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/heygirl.com.tr/httpdocs/forum/includes/class_core.php on line 1960
Elidor mükemmel düz - Sayfa 2
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Elidor mükemmel düz

Re: Elidor mükemmel düz

Bende var ama fazla işe yaramadı açıkçası . şampuanı ve maskesi var

Senior Member
    Nereden
    ~~Harikalar diyarında ~~

Alıntı MaSaL~ Nickli Üyeden Alıntı
    Kullandım.hiçbir işe yaramadı.
    http://i52.tinypic.com/33lmro2.jpg

Minnoş Girls~ Başkan Yardımcısı ♥♥♥

Ben saç kremini kullanıyorum. Normalde de saçlarım düz ama aşırı bir elektriklenme ve kabarma oluyor.Yani dalgalı saçlardaki performansı bilemem ama benim saçlarımı yumuşacık yapıyor ve kabarmıyor,elektriklenmiyor.Kepek de yapmadı açıkçası ben memnunum

bende ondan kullanıyorum, benm de saçlarım çok gür ve kabarık ayrıca dalgalı çok işe yarıyor . ama onu kullanacaksan her gün banyo yapman gerekir en fazla iki günde bir banyo yapman gerekir çünkü saçta çok kaldığı zaman yağlanma yapıyor ve kepek oluşumu başlıyor. tabiki kremi sürünce saçın fönleşmiş gibi dümdüz olmuyor. mesela ben şöyle yapıorum banyodan çııkıorum, saçımı kurutuyorum, kremi sürüyorum , saçım biraz daha kuruyunca, düzleştiriyorum çok etkili oluyor ; yada düzleştirdikten sonrada sürebilirsin )

abi kız 3 yıl önce sormuş yaa (
    aasgafgsadfsaf

Bende[color=#400040]kullandım ama sadece Şampuanını kulandm. 9.90 tlydi bence fiyati uygun. Aslında saclarimda fark var ama çok değil. Bence sen yinede kullan ama sadece şampuanını alma sac kremlerini falanda al o serinin alabildiğin kadarını al eminim yararı olur.. Bende simdi başka bi şampuan aldim o bitsin yine elidor mükemmel düze geri doncem bu sefer serinin hepsini alicam sadece sampuani değil yani neyse bence kullan dene kullandıktan sonra sonuçları buraya da yazarsan sevinirim [\color]
    ~~'One Direction'~~

ben de alcam yorumlar çok iyi be sfdysaj
    Bu kız Naz'a sarılabilsin ve tanışsınlar. Amin.

Senior Member
    Nereden
    Waves ✖

Tüm set alırsan biraz pahalı ama tam sonuç veriyor öyle böyle değil.
    ?

benim de dersaneden bi arkadaşım kullanmıştı daha o sınıfa girer girmez fön mü çektin sen diye tepki verdik yalnız bana göre fönden daha güzel olmuştu

gençler o saçı düzleştirmek için değil yalnız
    benim bildiğim düz saçları mükemmel hale getirmek için yani düz saçlar için