Warning: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/heygirl.com.tr/httpdocs/forum/includes/class_core.php on line 1960
Bir insan bu kadar şerefsiz olurmu!
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir insan bu kadar şerefsiz olurmu!

Bir insan bu kadar şerefsiz olurmu!

Öncelikle anlatıcaklarım uzun. Sizi sıkmadan anlatıyorum.
    Ben 13 yaşındayım.8'e geçtim. Şimdiye kadar 4 erkek arkadaşım oldu. Yaşıma göre erkek arkadaşlarımın sayısını çok görebilirsiniz elbette ama çevremdeki arkadaşlarıma göre 4 kişi oldukça az. Her neyse. Her ilişkimde dolu dolu sevdim. İlki en basitiydi. Çok küçüktük.Birazda deneyim olsun diye çıkalım falan dedik. Ama erkek arkadaşım beni yıllarca beğenmiş ve söyleyememişti. Çıktıktan sonra bende onu sevdim.Ve bu öylesine bir ilişki asla değildi. Her neyse bunu geçiyorum çünkü bunda önemli birşey yok. Bundan sonraki 2.erkek arkadaşımı delilerce sevdim.Oda beni deli gibi seviyordu. Ama başka okula geçince yolları ayırdık.Geldik 3.sünee. İşte başıma bela olan bana yapmadığı şey kalmayan kusura bakmayın ama p*ç erkek arkadaşıma geldikkk
    Bu erkek arkadaşımla 8 ay boyunca çıktık. 8 ay boyunca deli gibi sevdim. Çok bağlandım. Her ilişkimde her erkek arkadaşıma sadık kalmıştım. 8 ayın sonunda ablamlar ( ) bizi ayırdı Yani anlayacagınız çocuk biraz serseriydi Ablamlarda ayrılıcaksın yoksa anneme babama söyleriz diye baskı yapınca el mahkum ayrıldım. 3-4 ay boyunca ayrı kaldık.Bu süre içinde hala onu deli gibi sevdim. Bu süre içiinde o da sürekli arkadaşlarına ''eceyi seviyorum,onu asla bırakmam'' falan diyormuş
    Birgün bunun facebook şifresini buldum.Artık gizli gizli girip kızlarla yazışmalarını okuyordum. Yaşadığım şehirdeki bütün o*rspu kızlara sözlü tacizlerde bulunmuş.
    2-3 ay geçti. Ablamlar üniversiteyi başka şehirde okudukları için başımdan gitmişlerdi. Bende onunla konuşmaya başlamıştım ama henüz çıkmıyorduk.Çünkü o yazışmalardan sonra onun beni sevdiğini düşünmüyodum.Bigün açık bir dille söyledim kızlarla olan yazışmalarını okudugumu. '' Bir hata yaptım. Ergenlikte bütün erkekler böyle.ne olur kusura bakma'' falan dedi. Neyse dedim.
    Aylar sonra arada bir kaç mevzular geçti bende benden hoşlanan okulun popüler ama tipsiz çocuğu ozan ile çıkmaya basladım. ozan beni seviyordu. ve bende onu seviyordum. Bu süre içinde arada sırada 3.erkek arkadaşımda baana yazıyordu ama arkadaşça konusuyorduk.Bana ''ozanla çıkmana rağmen seni seviyorum.senin onu sevmediğini biliyorum.hem o da seni sevmiyor. '' falan diyordu ama ben sürekli inkar ediyordum. birkac ay sonra ozanla ilişkimiz çok sıradanlasmıstı. bende ayrıldım. 3.erkek arkadasımla konusmaya devam ettik. bu sefer biraz yakınlasıyorduk birbirimizle. Sonra birgün çok kötü kavga ettk onunla. ona 2.erkek arkadaşım (hani şu deliler gibi sevdiğim) H'yi sevdiğimi söyledim. O da sinirlendi gitti baska kıza teklif etti ve onunla çıkmaya basladı. bu sırada banada H cıkma teklifi etti bende 3.sevgilimin kazığıyla ve birden H'ye olan askımın alevlenmesiyle teklifi kabul ettim. Ama birkaç ay sonra H 'Nin ilgisizligi,ve iliskinin sıradanlasmasıyla ayrıldım. 3.sevgilim , ben H'den ayrılmadan önce ,kendi sevgilisni sevmediğini,beni kıskandırmak için çıktıgını itiraf etti. birkaç süre ''ben o kızdan ayrıldım '' diye bni kandırdı.ama hala çıkıyordu. Ben H'den ayrıldıktan sonra o da tamamen ayrıldı. Aradan aylar geçti.yaz oldu. bu süre içinde ikimizde kimseyle çıkmadık. ve birbirimizle asırı yakınlastık. Birgün cıkma teklifi etti.Kabul ettim. İlişkimiz dolu dolu devam ediyordu.Onu çok seviyordum.25 haziranda hani size facebooktan orspu kızları sözlü taciz ediyor demistim ya. O kızlardan biri olan burcuyla konusmus. Hemde canımlı cicimli. Ona kızdım. ayrıldım. birsüre ayrı kaldık ve ben aptal gibi onu affettim. 10 temmuzda Tuğçe diye bir kız çıktı. Onunla konusmalarını yakaladım.Yine kızdım.ama yine affettim(!) 25 ağustos gibi de bana orospu diyen kızlarla gezmis. Bunuda affettim. Dün yaptıklarını düsündüm. Sinirlendim ve ona patladım. bana ''ne desen haklısın :S '' dedi. ona güle güle dedim. o da bana '' birşey diyemiycem :S '' dedi.
    Şimdi ne yapıcam? Onsuz mu yola devam edicem. Yoksa süründürüyüm mü :S

Re: Bir insan bu kadar şerefsiz olurmu!

Hayır gelmez
    Beyzaaaaaaa-

Neyin kafasını yaşıyosun kızım? Onsuz devam etcen tabi.
    • Anladım ki; İnsanlar; Susanı KORKAK,
      görmezden geleni APTAL,
      Affetmeyi bileni çantada KEKLİK sanıyorlar..!!
      Oysa ki; Biz istediğimiz kadar HAYATIMIZDALAR..!!
      Göz yumduğumuz kadar DÜRÜSTLER,
      ve sustuğumuz kadar İNSANLAR.

Kusura bakma ama oha. Bana onun yaptıklarının bir tanesini bile yapan olsa onu linç ederim

Daha yaşın çok küçük bu olaylar sana ağır gelmiş bence bir süre sevgilin olmasın.

Alıntı 0o_medusa_o0 Nickli Üyeden Alıntı
    Kusura bakma ama oha. Bana onun yaptıklarının bir tanesini bile yapan olsa onu linç ederim
    I'll wait here for you.
    http://a1112.hizliresim.com/s/k/15fp0.pnghttp://c1112.hizliresim.com/s/k/15fr3.png
    I'll not die.
    http://c1112.hizliresim.com/s/k/15frj.pnghttp://a1112.hizliresim.com/s/k/15frs.png
    Cehennem her şekilde karşınıza çıkabilir.Beni de onlardan biri olarak düşünün.

Senior Member
    Nereden
    With The Doctor and Rihanna♥

Alıntı PırılGÜR Nickli Üyeden Alıntı
    Daha yaşın çok küçük bu olaylar sana ağır gelmiş bence bir süre sevgilin olmasın.
    +
    Alıntı Mmly Nickli Üyeden Alıntı

Senior Member
    Nereden
    Bazen sevmek istersin ama gururun izin vermez♥

Alıntı Mmly Nickli Üyeden Alıntı
    THEHUNGERGAMES.