Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin!

Ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin!

Geçen sene bizim okuldan biriyle tanıştım. Aramız iyiydi ve onu abim olarak görüyordum. Sonra kafam karıştı ve onu sevdiğimi söyledim. Kardeşi olarak gördüğünü ve dost kalmamızı söyledi. Zaman alabilir ama dost kalırız dedim ^^

Bi süre üzülsem de iyice düşündüm. Beni üzen reddetmesi değildi. Bazı nedenlerden ötürü zor arkadaş ediniyorum. Dostlarıma değer veririm ve kimsenin benim yüzümden incinmesini istemem.

Özür dilediğimde buna gerek olmadığını söyledi. Bir şeylerin değiştiğinin farkındayım. Eskisi gibi konuşamıyoruz, bunu sorduğumda ne diyebilirim ki? dedi ve haklı bi bakıma ben de aynı durumdayım.

Ne diyeceğimi ve ne yapacağımı bilmiyorum. Böyle düşündüğümü de bilmiyor... :S

Yapabileceğim herhangi bir şey var mı ? :S Zaman tanımanın dışında yani .d

Re: Ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin!

Olayı pek anlamadım şimdi sen bu çocuğa sevdiğini söylemişssin o da arkadaş kalalım demiş güzel bi dille sonrasını anlamadım ?

Re: Ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin!

Bende sonrasını pek anlamadım ama onun sana verdiği tepki bu olduysa iyi yani . ben sewdiğime gidip onu sewdiğimi söylesem beni tersler ve herkeze anlatırdı qıcık şey.
    Adım AYŞE arkadaşlar öyle şeyedebilirsiniz. (qizemli_qirl'ü bi ergenlik sonucu yapmıştım sanırım..) Yaş : 17 Lise 3

Twitter : https://twitter.com/mavispollyanna