Warning: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/heygirl.com.tr/httpdocs/forum/includes/class_core.php on line 1960
eski sevglm sürekli bizmle uqraşıo ve kuzenm buna gülüo
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: eski sevglm sürekli bizmle uqraşıo ve kuzenm buna gülüo

eski sevglm sürekli bizmle uqraşıo ve kuzenm buna gülüo

arkadaşlar benm eskiden sevdqm bir çocuk vardı ve biz hergün parka gidiyoruz kuzenimle bizi her gördügü yerde laf atıyo mesela : bu iki malda hep bize yakın oturuyo .arkadaşları bizi görünce gösteriolar ona fln baya şey .ama kuzzenim bunlara gülüo ve onun arkadaşlarıyla ne zmn konuşsak ondan bahsedio ve beni rezil edio konuşma diorm konuşuo . eski sevdigim çocuktan nefret ediyorum ama kuzenim bu olanlara gülüo ve eski sevdigimle resmen yüzgöz olmuş .çok gıcık ooluyorum şimdi sizden şunu istiyorum :
    kuzenimin böyle davranmaması için napabilirim?
    eski sevdiqim bize laf atıp dalga geçince ona nasıl cevap verebilirim ?

Re: eski sevglm sürekli bizmle uqraşıo ve kuzenm buna gülüo

kmse bşy yazmıycakmı

Senior Member
    Nereden
    Ooofff..Offf...

Kuzenine rahatsız olduğunu söyledin mi?Eski sevgilinin olduğu ortamlarda çok bulunma yada eski sevgilin seninle uğraştığı zaman sende alaylı alaycı onlara bakarak gül.
    Sitede çok fazla piç var.İncici ortasonlar Onlarla kavga etmedim çünkü komik.Onları insan yerine koyarsanız g.tleri kalkıyor o derece g.t insanlar.Ailelerine çekmişler.Hep burda takılın sanalda.Sizi başka yerde adam yerine koymazlar.

eski sevgilinden sen mi ayrıldın o mu senden ayrıldı

kuzenime söyledm ama dinlemiyo eski sevgilimin arkadaşlaryla konuşurken hep ondan bahsedp beni rezl edio.s

biz aslında tam çıkmadk ben onu seviodm tanştık teklf etti kabul ettim 2 3 gün görşmeyince hiç çıkmadk dedi.

seni unutamamış içinde ama etraftaki arkadaşlarına seni unuttuğunu ispat etmek için sana laf sokuyo belli sende ona laf sok o kuzeninede deki eğer onlarla takılmaya devam edersen benle konuşma de sana inanmazsa birkaç gün konuşma sürünsün sonuçta kuzeninimi seçer yoksa kuzeninin eskisinimi o mal çocukta senin moralini bozmaya çalışıyor takma

o bence beni hiç sevmediki sevseydi öle yapmazdı unutamıyan insan böle yaprmı ? bide sadece arkadaşları varken böle yapıo

işte neden sadece arkadaşlarının yanında yapıyo çünkü belki arkadaşları onu unutamadın demiştir oda egosunu tatmin etmek için onların yanında sana böyle davranıyor ki anlasınlar seni unuttuğunu diye

peki ben o böyle yapnca napmalym

sende o sana laf atınca sende ona laf sok ne bilim o an sana der bilemem sende laf sok ona kalsın mal gibi