Warning: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/heygirl.com.tr/httpdocs/forum/includes/class_core.php on line 1960
Köpek alıyoruz (= (Bi bakabilirmisiniz ) - Sayfa 2
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Köpek alıyoruz (= (Bi bakabilirmisiniz )

Re: Köpek alıyoruz (= (Bi bakabilirmisiniz )

Kesinlikle yavru golden al

Senior Member
    Nereden
    Hogwast - Dumbuldorenin odası.

selam ben köpek tutkunuyum ve bizimkilerde almıyor . Papilyon cinsdi çook tatlıdır. ayrıca apartmandaymışssın bu yüzden pug cinsi köpeklerden çok güzel , tatlıdır. Tüy dökmez tek bir sorunu kıskançdır. Eğer küçük kardeşin varsa papilyon daha iyi olur. Kingstey charlies ( yanlış yazmadıysam ) da çok tatl köpeklerdir. Hem golden nın küçüğü gibi görebilirsin ayrıca elbiseydi eşyaydıyı

http://www.juenpet.com dan bulabilirsin. bide umarım kiyafetleri abartmassın . Çünkü bazıarı öylebir giydiriyor ki paylaçoya benziyor. Benim düşüncem tozluk tarzı bir ayakabı ve küçük bir yağmurluk iyi olur küçük boy alıcaksan .

Ayrıca dişi istemiyormusun ama dişiler her köpek cinsinde daha değerlidir. Çiftleştirmeye karar verirsen 5 tane yavru oldu atıyorum erkeği 2 tane 3 tane dişii alıyor. ama sen bilirsin başka serfiti kalı bir yavru almak her zaman daha iyidir. Bide barınaklarada bir bakmanı rica ediyorum . orada saf kan bulamasanda daha değerli bakacakları kesin

Alıntı sea_gril Nickli Üyeden Alıntı
    selam ben köpek tutkunuyum ve bizimkilerde almıyor . Papilyon cinsdi çook tatlıdır. ayrıca apartmandaymışssın bu yüzden pug cinsi köpeklerden çok güzel , tatlıdır. Tüy dökmez tek bir sorunu kıskançdır. Eğer küçük kardeşin varsa papilyon daha iyi olur. Kingstey charlies ( yanlış yazmadıysam ) da çok tatl köpeklerdir. Hem golden nın küçüğü gibi görebilirsin ayrıca elbiseydi eşyaydıyı

http://www.juenpet.com dan bulabilirsin. bide umarım kiyafetleri abartmassın . Çünkü bazıarı öylebir giydiriyor ki paylaçoya benziyor. Benim düşüncem tozluk tarzı bir ayakabı ve küçük bir yağmurluk iyi olur küçük boy alıcaksan .

Ayrıca dişi istemiyormusun ama dişiler her köpek cinsinde daha değerlidir. Çiftleştirmeye karar verirsen 5 tane yavru oldu atıyorum erkeği 2 tane 3 tane dişii alıyor. ama sen bilirsin başka serfiti kalı bir yavru almak her zaman daha iyidir. Bide barınaklarada bir bakmanı rica ediyorum . orada saf kan bulamasanda daha değerli bakacakları kesin
    Ben de pug hastasıyım.Ve golden alma apartmanda zor bakarsın.
    Neyse, ben gittim.

Golden ve malta terrier in üzerine tanımam tam bir aile, apartman köpeğidirler .

Senior Member
    Nereden
    Buralar hep yalnızlık..

Golden alırsan eve misağfir falan geldiğinde ortalığı ayağa kaldırır yalnız.

Yerinde olsam golden alırdım.

:P :P :P pugs alın çok sevimli bnm köpeğim gitti şimdi çok mutsuzum (( çok alışmıştım offffffff jack russell çok yaramaz golden çok süper ama bahçeli ev için ideal ev için pugssssss cnm çok seviyorummmmmmmm :P :P :P :P

Bebek kıyafeti mi alıcaksın?
    En nefret ettiğim şeydir. Al o köpeği, bebek kıyafeti giydir, maskara gibi gezdir ortada ne diyelim.

Bu arada bilginize Cins değil !! Irk demeniz gerekiyor yani golden cinsi değil ırkı demeniz gerekmektedir

facebook da hayvanseverler sayfasında hayvanlarına bakamayanlar ücretsiz veryo