Warning: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/heygirl.com.tr/httpdocs/forum/includes/class_core.php on line 1960
O da benden Yorum Sizden =)) - Sayfa 4
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 37 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: O da benden Yorum Sizden =))

Re: O da benden Yorum Sizden =))

bende izmirliyim. Karşıyakadan bende galatasaraylıyım ve logan lerman hayranıyım (ölürüm ona <3 ) ayrıca aynı yatak oda takımına sahibiz ve bende böle tablolar yapıyorum (baleyle ilgisi olmasada) ne çok ortak yönümüz var.
    o kütüphaneyi nasıl dolduramadın şaşıyorum Bana yetmiyo bi yerlerden taşıyo
    neyse kıscası odan güzel (aynı takım diye demiyorum )

Senior Member
    Nereden
    Holywood <3

Alıntı hecepsi Nickli Üyeden Alıntı
    bende izmirliyim. Karşıyakadan bende galatasaraylıyım ve logan lerman hayranıyım (ölürüm ona <3 ) ayrıca aynı yatak oda takımına sahibiz ve bende böle tablolar yapıyorum (baleyle ilgisi olmasada) ne çok ortak yönümüz var.
    o kütüphaneyi nasıl dolduramadın şaşıyorum Bana yetmiyo bi yerlerden taşıyo
    neyse kıscası odan güzel (aynı takım diye demiyorum )
    Bende KARŞIYAKA DAN Gerçekten çok ortak yönümüz varmış )
    Kitaplığım benimde taşıyor ama okullar açılınca
    Yazın boşaltıyorum
    Ayrıca seni çok sevdim "NEDENSE"

Taşındığımızda bir daha koycam resmi o zaman daha çok seveceksiniz eminim

Alıntı kötümelek Nickli Üyeden Alıntı
    Kaç yaşındasın ki ?
    13-14 varsan çok çocuksu bir oda.
    Tabii bu benim fikrim

Senior Member
    Nereden
    Holywood <3

[quote=...cagla...]
    Alıntı "kötümelek":vlrs0466 Nickli Üyeden Alıntı
    Kaç yaşındasın ki ?
    13-14 varsan çok çocuksu bir oda.
    Tabii bu benim fikrim
    [/quote:vlrs0466]
    Kabul birazçocuksu ama liseye geçince taşıncaz o zaman değiştircem zaten.şimdilik idare ediyorum

O kutulardan ikeada çok ucuz fiyatlara olanlar var.İzmirde ikea var ben gitmiştim önceden.Balıkesirde yaşıyorum daBurda çok az şey var
    Takip edin bebeklerim: http://domuzkumbaram.tumblr.com/

ben beğendim

Bence o kullanamdığın yatağı at.Atmıyacaksan hepsi çıkartmalarını çıkart.O komidinin üzerindeki kızlı şeyi kaldır.O kağıt kutusunu ve magic english dosyasını kaldır.Kitapları boy sırasına göre diz.Balerin tabloları muhteşem.Taçları oraya asmamalısın.Şifonyerin üzeriçok kalabalık biraz eşya kaldır.,Panonu renkli biriyle değiştirebilirsin.Masanın üzerini biraz düzenle.O barbieli kalemlikten bende de vardı.Hala var ama artık odamda kullanmıyorum tabii.O çerçeveleri renkli biriyle değiştir.Kapıdaki galatasaray yazısı renkli olsaymış daha güzel olurmuş.Görelim o muhteşem renkleri.O saati hemen saçma sapan üniteden kaldır.Ki güzel bir renge boyarsan o üniteyi muhteşem olurlar.Benim önerim biraz düzenli ol.
    KatyCat <3 Navy <3 Heartbeat <3 NavyCatBeat <3

Senior Member
    Nereden
    Holywood <3

Alıntı NavyCatBeat Nickli Üyeden Alıntı
    Bence o kullanamdığın yatağı at.Atmıyacaksan hepsi çıkartmalarını çıkart.O komidinin üzerindeki kızlı şeyi kaldır.O kağıt kutusunu ve magic english dosyasını kaldır.Kitapları boy sırasına göre diz.Balerin tabloları muhteşem.Taçları oraya asmamalısın.Şifonyerin üzeriçok kalabalık biraz eşya kaldır.,Panonu renkli biriyle değiştirebilirsin.Masanın üzerini biraz düzenle.O barbieli kalemlikten bende de vardı.Hala var ama artık odamda kullanmıyorum tabii.O çerçeveleri renkli biriyle değiştir.Kapıdaki galatasaray yazısı renkli olsaymış daha güzel olurmuş.Görelim o muhteşem renkleri.O saati hemen saçma sapan üniteden kaldır.Ki güzel bir renge boyarsan o üniteyi muhteşem olurlar.Benim önerim biraz düzenli ol.
    ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.K SAĞOL BUNLARI TABİKİDE DİKKATE ALICAM VE AKLIMDA BİRKAÇ FİKİR VAR İNŞ. ODAM ÇOK GÜZEL OLCAK TAŞININCA FOTOSUNU KOYCAM

Gayet Güzel Fakat Kapının üstüne yapıştırdığın şeyleri mümkün ise çıkart bence tabi kapını boyaya bilrseniz boyamanı tercih ederim ama mobilyaların şirin çalışma masanı farklı aksesuarlarla renklendirmelisin bence

kitaplığın çok boş yeni kitaplar al bence . Yaşına göre güzel bir oda