Warning: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/heygirl.com.tr/httpdocs/forum/includes/class_core.php on line 1960
Karışık .s
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Karışık .s

Karışık .s

Aslnda tam olarak iki kişi arasında kaldım diyemem ama ... neyse anlatyım

Şimdi benm çok sevdiğim biri var biz bunla çok kere çıkıp ayrıldık sonra bi rgün çıkarken buluşmuştuk bunun arkadaşları yanımıza geldiler sonra bundan 5 gün sonra felan ayrıldık telefonuma bi mesaj geldi kendini tanıttı fln buluştuğmz gn yanında olan arkdaşlarındn biriymiş snra konuşmaya başladık felan 3 4 gün sonra senden hoşlanıyorum dedi ve çıkma teklifi etti kabul etmedim çünkü sevmiyodum neyse aradan uzun bi zaman geçti bu çocukla tekrar konuşmaya felan başladık arkdaşça ama snra eski sevgilim (yani bnn arkadaşı) çıkma teklifi bende ne diceğimi bilememdm felan düşüniyim ddm snra o arkdaşıyla kanka olmuştuk ona sordum napsam diye bence çıkma felan dedi ama ben onu seviyodum sonra çıkcam felan diyince direk kötü özelliklerini felan saymaya başladı snra vazgeçer gbi oldum bunu eski sevgilime söyledim oda o yalancı felan dedim ayırmaya çalışıyo dedi bende ona inanıp çıkma teklififni kabul ettim bunu arkdaşına söyledim direk kızlara felan çok baktığını çok çıkma teklifif ettğini felan söyledi snra onu sevgilime söyledim ve kavga etmişler kime inancağımı bilmiyorum
    Karışık bi durum ve şuan hala çıkıyoruz napıyım ayrılıyım mı ?
    Nolur yardım edin.
    http://i56.tinypic.com/1zp2we9.gif

E D U A R D O S U R İ T A <3

Re: Karışık .s

Eski sevglin kıskançlığından yada hala seni sevdiğinden yapıyor olabilir.
    Yerinde olsam kalbimin sesini dinlerdim

Re: Karışık .s

Kalbinin sesini dinle derdim ama sonuçta üzülüceksen salla gitin. Bence o mesaj atanla çık. Bence o seni hak ediyo. Ama diğeri senin kıymetini bilememiş bence. Senle biçok kez ayrıldığına göre o seni avcunun içinde biri olarak görüyo. Bence onu unut ve biraz mesaj atan çocukl takılmayı dene Umarım işe yarar...
    İki kişi arasında kalırsanız 1. seçin. Ama asıl zor olan hangisinin 1. olduğunu bulmak...