Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 118 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Atatürkü sevmek put inancına mı girer a beyinsiz?

Senior Member
    Nereden
    Ignorance is your new best friend!

Atatürkü sevmek put inancına mı girer a beyinsiz?

Pardon o kızı öyle yetiştiren(beynini yıkayan)ailesine sözüm: ''a beyinsiz! ''

http://www.youtube.com/watch?v=3td9N...eature=related

Acaip sinirlendim bunu görünce, http://www.facebook.com/sisteminkolesio ... 7134327157 bu da facebook versiyonu.(Yorumlara bakın isterseniz, ki ne gerek var aklı olan bunların hepsini bilir.)
    Görüyosunuz dimi çocuğa nasıl ezberletmişler?
    Bende bir Müslümanım ama o kıza söyletilen gibi ''bir kafire tapmıyorum!'' ayrıca o bir kafir değil, of allahım ya ne cahiller var nasıl ona taptığımızı düşünebilirler ya?!
    The quiet scares me 'cause it screams the truth..

Senior Member
    Nereden

Re: Atatürkü sevmek put inancına mı girer a beyinsiz?

Alıntı Cilekkoktum Nickli Üyeden Alıntı
    kiz or.ospu
    küçücük kıza mı dedin?

Senior Member
    Nereden

Alıntı Cilekkoktum Nickli Üyeden Alıntı
    hayir ordan bi kiz biseyler diyo ya ona
    evet katılıyorum tam bi ...

İnanamıyorum ya bir aile kızını o şekilde yetiştirebilir mi ? Ata'mın kemikleri sızlıyordur mezarında. Türklüğüne yazık bu insanların. Böyle bir nesil yetişiyor işte. Kim sahip çıkacak bu ülkeye ? Böyle pi.çler yüzünden bu gün yine 3 şehidimiz var. Çok sinirlendim ya ağlamak istiyorum

Atatürk'ü sevmiyormuş!
    Atatürk olmasa sen şu anda yaşıyor olcak mıydın acaba?
    Küçücük kızın beynini yıkamışlar. Kim bilir nasıl anlattılar Atatürk'ü.
    İşte ülke bu çocuğun aileleri gibi insanlar yüzünden bu halde!

At night when the stars light on my room
    I sit by myself
    Talking to the moon, tryin' to get to you
    In hopes you're on the other side talking to me too
    Or a.m I a fool who sits alone talking to the moon

Niye Atatürk'ün Müslümanlık karşıtı biri olduğunu düşünürler? Atatürk ne yaptı da bu kanıya vardılar? Eğer birazcık araştırmış olsalardı Atatürk'ün nasıl biri olduğu hakkında bir fikirleri olurdu. Bir fikre hiçbir kanıtı olmadan körü körüne bağlanmak çok kötü. Zaten din de hiçbir zaman bunu emretmedi. İlk emir "oku!" değil miydi? Yobazlık kanlarına işlemiş. Bir insan Atatürkçü olunca dinden atılır mı sanki!? Ya da hem Atatürk'ü hem de dinini sevemez mi? İnsanları anlamak zor.. Kapalı ve dinini yaşayan insanlara canavar gözüyle bakılmamalı. Aynı zamanda ülkesini,Atatürk'ü seven birine de kafir gözüyle bakmak yanlış. Kimse kimseyi anlamaya çalışmıyor. Önyargı içlerine işlemiş herkesin. Yazık..

Senior Member
    Nereden

Alıntı blau Nickli Üyeden Alıntı
    Atatürk'ü sevmiyormuş!
    Cahillerden nefret ediyorum işte her zaman dediğim gibi aptallar Atatürkü bir yönüyle tanıyıp bilip bilmeden araştırmadan sormadan konuşuyolar.Yazık ilerki nesilleride bozucaklar.
    Alıntı ...cagla... Nickli Üyeden Alıntı
    İnanamıyorum ya bir aile kızını o şekilde yetiştirebilir mi ? Ata'mın kemikleri sızlıyordur mezarında. Türklüğüne yazık bu insanların. Böyle bir nesil yetişiyor işte. Kim sahip çıkacak bu ülkeye ? Böyle pi.çler yüzünden bu gün yine 3 şehidimiz var. Çok sinirlendim ya ağlamak istiyorum
    Sızlamak ne kelime...Azıcık kalkıp da ders kitaplarının başındaki gençliğe hitabeyi okusunlar(veya nutuğu okusunlar ama nerdee..) şuan Atatürk olmasaydı sen köleydin be e cahil !

Senior Member
    Nereden

Alıntı Vogue ♥ Nickli Üyeden Alıntı
    Niye Atatürk'ün Müslümanlık karşıtı biri olduğunu düşünürler? Atatürk ne yaptı da bu kanıya vardılar? Eğer birazcık araştırmış olsalardı Atatürk'ün nasıl biri olduğu hakkında bir fikirleri olurdu. Bir fikre hiçbir kanıtı olmadan körü körüne bağlanmak çok kötü. Zaten din de hiçbir zaman bunu emretmedi. İlk emir "oku!" değil miydi? Yobazlık kanlarına işlemiş. Bir insan Atatürkçü olunca dinden atılır mı sanki!? Ya da hem Atatürk'ü hem de dinini sevemez mi? İnsanları anlamak zor.. Kapalı ve dinini yaşayan insanlara canavar gözüyle bakılmamalı. Aynı zamanda ülkesini,Atatürk'ü seven birine de kafir gözüyle bakmak yanlış. Kimse kimseyi anlamaya çalışmıyor. Önyargı içlerine işlemiş herkesin. Yazık..
    Ya arkadaşım gelmiş bana atatürkü sevmiyorum diyo, neden? diyorum atatürk kuranı ayak altına almış çiğnemişmiş, baş örtüyü kaldırmışmış(gerizekalı atatürkün annesi de başörtülü değilmiydi?) biz onun yüzünden şimdi günaha giriyomuşuz bıdı bıdı.İlişkimi kestim o salakla.

Alıntı guitarist Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı blau Nickli Üyeden Alıntı
    Atatürk'ü sevmiyormuş!
    Cahillerden nefret ediyorum işte her zaman dediğim gibi aptallar Atatürkü bir yönüyle tanıyıp bilip bilmeden araştırmadan sormadan konuşuyolar.Yazık ilerki nesilleride bozucaklar.
    Alıntı ...cagla... Nickli Üyeden Alıntı
    Sızlamak ne kelime...Azıcık kalkıp da ders kitaplarının başındaki gençliğe hitabeyi okusunlar(veya nutuğu okusunlar ama nerdee..) şuan Atatürk olmasaydı sen köleydin be e cahil !
    Söz konusu TBMM'nin açılımını bile bilmeyen bir millet. Zamanlarını nutuğu ve ya gençliğe hitabeyi okumak gibi boş (!) işlerle harcayamazlar

Alıntı guitarist Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Vogue ♥ Nickli Üyeden Alıntı
    Ya arkadaşım gelmiş bana atatürkü sevmiyorum diyo, neden? diyorum atatürk kuranı ayak altına almış çiğnemişmiş, baş örtüyü kaldırmışmış(gerizekalı atatürkün annesi de başörtülü değilmiydi?) biz onun yüzünden şimdi günaha giriyomuşuz bıdı bıdı.İlişkimi kestim o ***.
    Hiçbir şey bilmeden atıp tutmak kolay oluyor tabi! Atatürk ve Din başlıklı 2-3 yazı okusalar bunları demezlerdi. Siyasi görüşle dini görüşü birbirine karıştırmak manasız.