Warning: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/heygirl.com.tr/httpdocs/forum/includes/class_core.php on line 1960
Çok Güzel Kokuyo.. - Sayfa 2
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çok Güzel Kokuyo..

Senior Member
    Nereden
    ♥you can suck my dick ♥

Re: Çok Güzel Kokuyo..

calvin klein beauty mükemmmeeeeeeeeeeeeeeeeeeel bayılıyorum
    bide jennifer lopezin parfümü ismini unuttum şimdi
    hem çok hoş kokuyo hemde kokusu geçmiyo uzun süre

bende jlo'nun glow after dark'ını kullandım çok güzeldi şimdi de armani-she ye başladım çoooook hoşuma gidiyor tavsiye ederim.

"Gucci Rush 2" çok çok güzel. Tavsiye ederim.
    Uygun fiyatlı olarak da Woman's Secret var. Şekerli, tatlı bir kokusu var ve o da güzel...
    Sadece benim biliyor musun, sadece benim. Bazen çok düzensizim, bazen çok düzenliyim ve...sadece benim. -Freddie Mercury-

Senior Member
    Nereden
    Buralar hep yalnızlık..

Tatto charm mıydı neydi mor bi kutusu var

Forbidden rose-Avril lavigne
    Suanda onu kullaniyorum , ne kadinsi , ne cok hafif bi koku . Yeterince fresh , ciceksi , vanilyali , ama temiz ve fresh
    Ozpack'imdeydi gecen gun , bi erkek arkadasim da ozpackimi karistiriyodu parfumu gordu kokladi oha cok guzel kokuyo dedi gozlerini falan cevirdi acayip iyiymis dedi hatta o da sıktı ustune diger cogu erkek arkadasim parfumun kokusunu duyunca ' cok guzel kokuyosun' dedidler
    3 kiz yanyana yuruyoduk bende forbidden rose vardi ortadaki arkadasim oha parfum kokusu kimden geliyosa cok guzel geliyo demisti .
    Yani hem fresh hem etkileyici bi koku ariyosan forbidden rose cok iyi . Ben dresdende almanyadayken almistim 18 euroya hem parfumu hem dus jeli hem kremini .

Eger etkileyici olsun diyosan
    Dior j'adore. Ama biraz agir

Britney spears fantasy de guzel , kullandim . Birisi kullandiginda yiyesi geliyo insanin ama bi yerden sonra bas agrisi verir fazla sekerli olanlar

Juicy couture'un viva la juicy si var guzel olan , deneyebilirsin kullanmadim ama someday by justin bieber'a cok benziyomus , bende zaten justininkini siparis etmistim

En olmadi dkny golden delicious / be delicious kullan , ikisini de kullandim gayet guzeller golden biraz daha agirdir

Yardim edebildiysem sevindim
    .

C-Thru.. çok güzel,çok çekici ve etkileyici koku.. Ben kullanmadım ama ablamların ikiside kullandı.. Pembe olanını onlar çek etkileyici buluyolar ama benim tercihim mavi olanı (:

Fiyati 25 tl ..

Alıntı loopsyme Nickli Üyeden Alıntı
    Parfüm konusunda çok hassasımdır ben. Çok iyi bir marka kullanmazsam olmaz gibi bir düşüncem var. Bence AVON'la pek oyalanma, pek tavsiye etmiyorum o markayı. Benim tavsiyelerimse şunlar:

Black XS
    212 Sexy-Carolina Herrera
    ben senin dediğin son 2 taneyi biliyorum duymuştum ama içeriğini çok bilmiyorum

Kesinlikle Belissima . KALICI BİR KOKUSU VAR!
    seviyosanız gidin sevişin bence.

christina aguilera - royal desire <3
    şekerli çiçeksi karışık bişey, ben onu kullanıyorum, çok hoşuma gidiyo şahsen
    Lana Del Rey

My Divine One With Green Eyes... K

chanel allure kalıcı koku ve süper