Warning: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/heygirl.com.tr/httpdocs/forum/includes/class_core.php on line 1960
Küçükken yaptığımız şeyler :D - Sayfa 3
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Küçükken yaptığımız şeyler :D

Re: Küçükken yaptığımız şeyler :D

Kurtarıcı İsa Heykeli'ni tanrı sanardım. aklıma bir tek bu geldi. Pek çocukca şeyler düşünmüyor yada yapmıyordum.

Televizyonda gösterilmeyen yerleri görmek için televizyonun sağından- solundan bakmaya çalışırdım.
    Çoğunuzun dediği gibi askeri ücret sanırdım?
    Öpüşerek çocuk yapıldığnı sanırdım.
    Cırt cırtlı ayakkabımın cırt cırtarını çapraz yapıştırarak kendimin ARTİZ olacağımı sanırdım.
    Bayern München( bayan Münih)'in futbolla ilgilenen bi kadın olduğunu sanırdım.
    Zıplarsam bulutlara ulaşacağımı sanırdım.
    Yerin altında başka bir dünya var sanırdım.
    Elektirikler kesinliğinde tıp oynardık.Abim konuşanı yılan yesin dediğinde gerçekten yiyeceğini sanırdım.
    Vampirlerin ,zombilerin,kurtlu kadınların( annem uydurdu bunu ) var olduğunu sanırdım.
    Aklıma geldikçe yazmaya devam edicem

Balık tutup onları öpüştürürdük sonra hamile kaldılarını sanardık

*Bi arkadaşım şirin babayla şirinenin çocukları olarak diğer şirinlerin doğduğunu sanıyomuş.
    *İng. Hocamız küçükken şirinler başında 'eğer bügün uslu durursanız belki şirinlerin yerini görürsünüz ...' diye bişi var.Hocamız oturmuş koltuğa gün boyunca koltukta hiçbirşey yapmadan kalmış.konuşmamış bile akşam şirinler gelicek şirinler gelicek diye uyumuş.
    *Bizim oturduğumuz yerde mantarlar filan var. Küçükken onların hepsinin altına bakardım şirinler var mı diye .
    *Daha bu sene Paranormal Akti... 'de cinler filan battaniyeleri alıp yere falan attıyolarmış.Arkadaşlarımdan duymuştum daha. Akşam yaorganımı başıma çekip sıkıca tutundum üstümden uçmasın diye.Bazen sabah üstümden gittiğinde bazen kanıyorum .Daha çooooook var

öpüşenlerin hamile kalacağını sanırdım hatta içimden Allah kız hamile olck annesi babası nasıl izin veriyor derdim
    yabancı filmlerdeki oyuncuların türkçe konusabildiklerini sanırdım
    çiğ hamur yersem karnımda böceklerin çıkıcağına inanırdım
    küçğkken parmak izi diye bi program vardı onu izledikten sonra ordaki hırsızların katillerin bizim eve girip beni öldurcklerini sanırdım

abimin pasosunun kesmiştim

öpüşülerek hamile kalındığını zannederdim

gece ben uyurken dolaptan öcü çıkıcak zannederdim

büyüyünce abimle evleniceğimi zannederdim ve ona aşıktım

bazen hiç büyümeyeceğimi insanların o günkü yaşlarında doğduğunu ve hep aynı yaşta kalacağımızı annemlerin beni kandırdığını düşünürdüm

her gece allahım büyüyünce saçlarım kıvık kıvır ve sarı olsun diye dua ederdim

oyuncaklarımın canlı olduklarını ama benim yanımda numara yaptıklarını zannederdim bu yüzden onları benimle konuşmaya ikna etmeye çalışırdım

Annem regl olduğunda karnı ağrıdığı zaman "Ölüyor musun ?" derdim.
    sakız gibi uzamış ilişkiler falan
    kürtler falan
    harry styles falan
    solculuktan ülkücülüğe geçiş yapmalar falan

ORDULU BEYLER EQLESİN
    <3 <3 <3
    not: direnişin anası olunca buraya girmicem
    bb

annemden gizli onun makyaj mlzemelerini kullanrdm annem görüncede odama kaçardım .

Legoları taytımın içine doldururdm neden bilmiyorum .d

abimin action maniyle barbielerimi çiftleştirirdim

Güzelmiş.

Alıntı ~Gossip~ Nickli Üyeden Alıntı
    Sıhhatler olsun'u saatler olsun sanıyordum.
    .................................................. .............DYLAN O'BRIEN
    http://24.media.tumblr.com/21daaedf9...tbiyo2_250.gif http://31.media.tumblr.com/8f6bd504b...yo1_r1_250.gif
    Teen Wolf