Warning: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/heygirl.com.tr/httpdocs/forum/includes/class_core.php on line 1960
''SANAL aşk resmen saçmalık'' - Sayfa 2
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ''SANAL aşk resmen saçmalık''

Senior Member
    Nereden
    Ooofff..Offf...

Re: ''SANAL aşk resmen saçmalık''

Aynen sahte hesap bile olabilir yani bilemezsin...
    Sitede çok fazla piç var.İncici ortasonlar Onlarla kavga etmedim çünkü komik.Onları insan yerine koyarsanız g.tleri kalkıyor o derece g.t insanlar.Ailelerine çekmişler.Hep burda takılın sanalda.Sizi başka yerde adam yerine koymazlar.

Alıntı Turtlin' Turtles Nickli Üyeden Alıntı
    Aynen sahte hesap bile olabilir yani bilemezsin...

sahte olmadıgını bılıyom. eskı sınıf arkadasımın eskı sınıf arkadası yani realde gordugum ortak arkadaslarımız var, ayrıca 1 yıldan fazla tanıyom neresı sahte? ) onunla 3 yıl sonra buluscaz telefonu bende var. o ortak eskı realde gordugum kız dısında dıger sınıf arkılerını de tanıyom kana gıbı oldum hepsıyle.)
    Onlar bu forumda takılmaz, bu yüzden tanımazsınız...

Esra
    İrem.K
    Alper
    Suzan
    Dilruba
    Pelin
    Mehmet
    Selim
    Emir
    İrem.S

Ama onlar en iyiler <3

yaa ne diyosunuz siz saçmalık mı değil mi?????? her kafadan başka bir ses çıkıyo anlamış değilim sana göre saçmalıksa başkasına göre değil kardeşim herkes istediğini yapmakta özgür ne diyimm....
    http://27.media.tumblr.com/eC0c4cGZxqgwfshrniRUhtdvo1_400.jpg

Bir arkadaşım vardı, internetten biriyle tanışmış. Adam buna 20 yaşındayım mı ne demiş (kız 14 yaşında bu arada). Tanışmışlar falan çıkmaya başlamışlar sonradan face'den de eklemişler birbirlerini. Kız fotolarına bakınca bayağı büyük göründüğünü farketmiş, adam da itiraf etmiş 30 küsür yaşında olduğunu. Ama arkadaşım buna rağmen adamla aylarca çıkmaya devam etti. 1 yıldan biraz daha az çıktılar sanırım. Buluştular falan, ben kızı ikna etmeye çalıştım ama beni hiç dinlemedi. Zaten farklı şehirlerdeyiz, yüz yüze konuşamadım yani kızla. Neyse sonra bişeyler oldu ayrıldılar. Ama 1,5 ay önce 19 yaşında biriyle çıkmaya başladı hala çıkıolar. Ben de pek bişey demedim 30 yaşındaki adama geri döner diye. Yapıcak bişey yok üzülüyorum ama

Aynı okulda olduğum bir kız vardı yaşıttık ama o benden bir sınıf küçüktü, 13 yaşındaydı. Face'den biriyle tanışmış, çocuk Doğu'da bir ilde yaşadığını söylemiş (hangi il olduğunu hatırlamıyorum şimdi) kıza çıkma teklifi etmiş falan. Çıkmaya başlamışlar bunlar, çocuk da 18'li yaşlardaymış, ama sonradan kızın annesi falan okula geldi. Neden biliyor musunuz? Çünkü fake Facebook hesabı açıp kızla dalga geçmişler. Normalde öyle bi çocuk yokmuş yani. Annesi de kimin yaptığı bulunsun diye okula gelmiş falan. O gün kız çok üzgündü.

Alıntı lara1995 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı DeJaVu Nickli Üyeden Alıntı
    sanaldan tanışma olur aşk olmaz
    tanıştıktan sonra belki

hmm az cok begendım devamını getırebılırmıyım? (yanlıs anlama dalga gecmıyom) tanıştıktan sonra belki buluşulur ve devam eder.
    kanka bana acill çok acil ulaş!