Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Babamın işi yok :'(

Babamın işi yok :'(

Babamın işi yok 2-3 senedir :S eskiden maddi durumumuz bayağı iyi olduğundan , şuan çok kötü durumda değiliz ama yavaş yavaş .. :S düşünmek bile istemiyorum :S
    Ben suan 7. sınıftayım ..
    Aslında çok iş var ama babam kendine uygun bir iş bulamıyor :S
    Ve ne yapacağım bilemiyorum :S
    Şuan çok güzel bir sitede oturuyoruz ..
    ve annemle babam bu sabah konuşuyolardı , bu evi satalım başka eve taşınalım durumumuz biraz kötü falan diyolardı . tabi kesin değil de büyük ihtimalle kötü bir yere taşınıcaz ve ben o kadar çok korkuyorum ki :S ağlıcam sonunda :S Yemin ederim babam iş bulsun adak orucu falan tutucam :S
    Sizce yapabileceğim bir şey varmı ? çalışamam avonda haftasonları dershanem var ve bale ve piyano :S
    Ablam 23 yaşında o da çalışamaz üniversiteyi bitirmedi okuyo daha .
    ee ? :S

Senior Member
    Nereden
    Algının kapıları

Re: Babamın işi yok :'(

Bizim durumumuz da 5. sınıfın sonunda berbat oldu.
    O zamana kadar kadar istediğim her bir b.oku alıyordum ama sonra bir açma parasını bile arkadaşlardan dilenir oldum.Çok zor günler geçirdim.Her yıl tatile giden biz 2 yıldır denize bile gidemedik.Arkadaşlarımın güzel kıyafetlerine bakar bakar ağlardım.Dergilere de bakamaz olmuştum çünkü çok güzel kıyafetler vardı.
    Bazen yiyecek ekmek bile zor bulduk ama ben umudumu hiçbir zaman kesmedim.Tanrı'ya hep dua ettim.Kimseye haksızlık etmedim.Şimdi Tanrı bize yardım ediyor.
    Senin ise şu anda yapabileceğin en iyi şey dua etmek.Bale ve piyano derslerinin olduğunu söylüyorsun ama eğer durum kötüleşirse onları bırakmak zorunda kalabilirsin.Yine de sen umudunu eksik etme.
    If you look in the face of evil, evil's gonna look right back at you.

Alıntı melisa_katy Nickli Üyeden Alıntı
    Bizim durumumuz da 5. sınıfın sonunda berbat oldu.
    O zamana kadar kadar istediğim her bir b.oku alıyordum ama sonra bir açma parasını bile arkadaşlardan dilenir oldum.Çok zor günler geçirdim.Her yıl tatile giden biz 2 yıldır denize bile gidemedik.Arkadaşlarımın güzel kıyafetlerine bakar bakar ağlardım.Dergilere de bakamaz olmuştum çünkü çok güzel kıyafetler vardı.
    Bazen yiyecek ekmek bile zor bulduk ama ben umudumu hiçbir zaman kesmedim.Tanrı'ya hep dua ettim.Kimseye haksızlık etmedim.Şimdi Tanrı bize yardım ediyor.
    Senin ise şu anda yapabileceğin en iyi şey dua etmek.Bale ve piyano derslerinin olduğunu söylüyorsun ama eğer durum kötüleşirse onları bırakmak zorunda kalabilirsin.Yine de sen umudunu eksik etme.
    Çok haklısın . Teşekkür ederim

Senior Member
    Nereden
    nevarnebahtınhoşunamıgitti

Harçlık alıyorsan harcama biriktir.O kurslardan vazgeçsen iyi olur küçük bir katkın olur.Belki durumunuz düzelince tekrar başlarsın.: )
    Yapabileceklerin bunlar
    http://i56.tinypic.com/2qvsfhe.jpg

kermittt ♥ hsdgfgdsh

Alıntı Lim10lu_Roccom Nickli Üyeden Alıntı
    Harçlık alıyorsan harcama biriktir.O kurslardan vazgeçsen iyi olur küçük bir katkın olur.Belki durumunuz düzelince tekrar başlarsın.: )
    Yapabileceklerin bunlar

Yapabileceklerin bunlar
    Piyanodan vazgeçicem zaten ama baleden zaten vazgeçemem durumumuz düzelince tekrar almazlar :S almıyolarmış yani :S

Yapabileceklerin bunlar

Senior Member
    Nereden
    serenayım, güzel kızımm ♥ AVRİL hayranıı♥ lovely

piyanodan ve baleden vazgec ozam, harciliğini biriktir dua et
    "Best way to not get your heart broken,
    is pretend you don't have one."

Alıntı zzuBuss Nickli Üyeden Alıntı
    piyanodan ve baleden vazgec ozam, harciliğini biriktir dua et
    o kadar kolay olsaydı .