Warning: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/heygirl.com.tr/httpdocs/forum/includes/class_core.php on line 1960
Telafisi olmayan bi çok hata yaptım ama... - Sayfa 2
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Telafisi olmayan bi çok hata yaptım ama...

Re: Telafisi olmayan bi çok hata yaptım ama...

kızım kendini ne ezik durumuna sokuyosun onu eklemen bile hata ne yazmış büyümüşte oyunmu oynuyor o kim oluyo ya şimdide düşüncek bensiz yapamayıo bu erkeklerin hepsi kendini beğenmiş olmakmı zorunda pislikler grubu

Alıntı Gzm_Cyln Nickli Üyeden Alıntı
    Merhaba arkadaşlar, önceden de bir konu yazmıştım ama bu bölümde değildi. Bu sefer farklı bir konu üzerine içimi döküp, yardım istiyorum.

Şimdi, benim bir tane sevgilim vardı. Birbirimizi seviyorduk, tam dokuz aydır çıkıyorduk ama ben ne kadar sevsem de bir süre sonra sıkılmaya başladım. Çünkü her zaman buluşmak istiyordu ama zaten okul ve dershanede görüştüğümüzü ve özlememiz gerektiğini söyleyince kırılıyordu. Bir süre sonra bir bahane uydurup, ayrıldım.

Ayrıldıktan sonra birkaç hafta yalvardı, barışmak istedi, ağladı falan. Buna dayanmak biraz zordu ama dayandım çünkü biraz bencilim :/ Neyse, bir süre sonra bu vazgeçti peşimde koşmaktan. Haliyle meraklandım. Arkadaşımı yolladım ağzından laf alması için. Başkasını seviyormuş, dedi. Adını bile söyledi kızın. Neyse, en yakın arkadaşıma bunu sır olarak vermiş (!) ama tabi gelip bana söyleyeceğini biliyordu. (Bence) Sonra, bir gün ben faceden çocukla konuştum. İyi misin falan diye. Çünkü önemsemediğim düşünüyordu. Birdenbire ona, 'seni seviyorum.' yazdım. Güldü. Neden gülüyorsun soruma cevabı: çocuksun ona gülüyorum oldu. Gerçekten kırılmıştım. Bir sürü laf saydırdım. Okulda bana pek bakmıyordu artık, ben de bana baktığını yakaladığım anlarda kötü bakışlarımı atıyordum. (İnsanlara istediğimde kötü bakabiliyorum. Tuhaf bi özellik. Bazıları benden korkuyor )

Birkaç gün sonrasında, başka bir yakın arkadaşımın eski sevgilisi (sevmiyordu çocuğu) ile yakın arkadaş olduk. Onun arkadaşımla barışmasını istiyordum, o da aynı şekilde sevgilimle benim barışmamı istiyordu. Paranoyakça bir fikir sundu bana: İkimiz sahte ilişki yapalım. Belki kıskanırlar.
    Aslında ona, "Kardeşim dediği insandan eski sevgilisini kıskanmaz." mantığıyla birkaç cümle kurmaya çalıştım fakat, aptallığım tuttu ve o an o fikir cazip geldi. Belki diye düşündüm. Belki olabilir. Neyse, içim çok kötüydü. Kendimi kötü hissediyordum. Facede ilişki durumu yaptık. eski sevgilisiyle çıktığım arkadaşım, bir arkadaşıma, söyle gizeme bi daha yüzüme bakmasn demiş. Meğer bana kızmasının asıl nedeni, ona haber vermememmiş (!)

Neyse, üzerinden bir gün geçti ve eski sevgilim durumuna, Ah, büyümüş de intikam alıyormuş, yazınca durumu çaktığını fark ettik ve ilişki durmunu değiştirdik. Meğerse, face şifremi değiştirmeyi unutmuşum ve o da haliyle girip, mesajlaşmalarımı okumuş. Bu konuda biraz ***ık etmiş olabilirim ama herkesin arada saflığı tutar değil mi?

Sonra, gittim yakın arkadaşımdan özür diledim. Hiçbir tepki vermeden gitti. Akş*** mesaj attı. Benim ağzımı bozdurtma, (Sevdiği başka bi cocuk vardı.) onunla ilgili anlattığım her şeyi eski sevgilime söylemişsin. dedi. Sadece bir sırrını söylemiştim. Tek ben değil, arkadaşım da söylemişti. Ama onu suçlayan olmadı :/

Bana, bu konu olmasaydı seni affedip, konuyu kapatırdım. dediğinde sinirlendim ve arkadaşımın eski sevgilisinin ağzına ettim. Tabi o gün onunla küstük. Bir daha yüzüme bakmamasını söyledim. Falan.

Şimdi ise, eski sevgilimin facesini silmiştim o kızgınlıkla, ardından tekrar ekledim ve gülücüklerle konuştu. Bu akş*** özür dilemeyi düşünüyorum eski sevgilimden. Sizce özür dilersem birazcık yumuşar mı?

Ya da beni eskisi gibi seviyor mudur? Bunca kızgınlığına rağmen??

Lütfen cevap verin, gerçekten çok hata yaptım bu tavırları hakediyorum ama her şeyi düzeltmek istiyorum. Lütfen yardım edin.
    peeeeeeh oda bişeymi biz 3 yldr cıkıoz

Sakın peşinden koşma derim ben , ilgilenmediğinde etrafında gezinenlere biraz ilgi gösterirsen umursanmamaya başlarsın. En iyisi o gelene kadar hayatına devam etmek. Ama seni sevdiğini kesin öğrenirsen bir adım atabilirsin.
    Çok edebiyat yaptım

olayı okudum olaylar bayağı karışık, bence seni sevip sevmediğini öğren sevmiyorsa uğraşma seviyorsa peşini bırakma...