Warning: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/heygirl.com.tr/httpdocs/forum/includes/class_core.php on line 1960
.
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: .

.

.
    Life is very interesting. Everything is changing. What happened? Anyway... I'm happy now! Thank you to everyone

Re: Konu basligi icin en iyisi bu: Onu kirdim!

Ben sana hak veriyorum. Belkide bende çok kıskanç olduğum içindir. Hadi diğerlerinde haksızsın diyelim, ama o kızdan kıskanmakta ve kavga çıkartmakta çok haklısın. Bende olsam aynı şeyi yapardım. Sonradan o kızın isteğini kabul etmiş ! Gerçekten buyur burdan yak. Tamam bütün erkeklerde azda olsa çapkınlık vardır. Ama sevgilisini mi bi kaşarı mı tercih edersin diye sorsak çoğu kız arkadaşını tercih eder. Onun yaptığı ise ne sevgilim nede o kız. Hem onunla konuşmak istiyor hem seninle sevgili kalmak. Bence kavga etmeden sakince konuşmalısın. Seni kesinlikle dinleyecektir, seviyorsa.
    erkekler ölsün.

Kizin kas*arin teki oldugu davranislarindan belli olmus zaten,bende baya bi kiskanirim ablami bile mesela... Bence sevgilinle acik acik konus,o kiz sana yavsiyo gorusmeni istemiyorum filan de.. Guclu kizi oyna,gerekirse tehdit et kizi. Korkar kacar.

Erkeklerin beyinleri bizim gibi calismiyor o yüzden kabul etmiştir çünkü onlar kızlara çok çabuk acırlar iste sende bunu kullanacaksın karşısında biraz duygu sömürüsü yap seni çok seviyorum arkadaşlığıniza mani olmak istemiyorum ama onun da bize yaşattıklarını biliyorsun lütfen biraz daha temkinli ol seni kaybetmeye dayanamam bizi kaybetmeyelim de ama bu sırada kızı unutma ona da göz dagı ver ama çok üstüne gitme bu sefer o ilgi çekip haklı duruma gelir dikkat
    Aynı seyleri bende yasadım biliyorum
    Ve bu taktiklerle kazanan ben oldum